День другий або як Віктор Павлик та RIGO MACHO “запалювали” кременчужан

От і підійшов до завершення фестиваль “Солодкий Кременчук” та святкування Дня міста. Безліч цікавинок та різноманітних розваг було організовано. А під кінець вечора на сцені головної площі міста для кременчужан виступили Віктор Павлик та гурт RIGO MACHO (Epifanio і Rigo).

Що ж тут сказати, їм вдалося поставити  на “уші” всіх.

Спочатку свій виступ розпочав Віктор Павлик із піснею “Той день”. А перед тим, як артист вийшов на сцену лунали вигуки “Вітя виходь”, “Ми чекаємо”.

Навіть прозвучав так званий гімн Кременчука “В кожного з нас в серці він є”. Який співали містяни разом з ведучим.

Під виступ Віктора Павлика кременчужани світили в так музики ліхтариками, підтанцювували та хлопали.

“Я приречений на любов”, “Ой мама шикидим, шикидим”, “Ні обіцянок, ні пробачень”, всі ці пісні лунали зі сцени. По справжньому дівчата збадорилися під пісню “Ти подобаєшся мені”. А на останок пролунала “Я піду в далекі гори”.

Та по справжньому публіка, особливо жіночої статі вибухнула, коли на сцені з’явилися RIGO MACHO (Epifanio і Rigo). Їм вдалося по-справжньому всіх збодрити та підняти на “уші”. Майже всі подіставали свої телефони, на які знімали їх виступ. А дивитися й справді було на що. Їх танці наврядче залишили когось байдужим. Зажигали на повну. А публіка слідувала їх прикладу. Лунали такі вигуки, що втриматися поряд було важко.

А що вже говорити про те, коли пролунала пісня “Носа-носа”, а після неї “Despasito”. Це був справжній вибух. А на завершення вони попрощалися із публікою піснею “Adias”, спустившись зі сцені до глядачів. А вони в свою чергу ринулися до артистів, намагаючись до них доторкнутися. Такий шквал емоцій важко передати словами.

Проте ведучі зазначили, що бажаючі матимуть змогу з ними сфотографуватися. Адже вони будуть сьогодні виступати в одному з нічних клубів Кременчука. Вхід до якого буде безкоштовним.

А наразі веселощі не закінчилися… На сцені триває виступ DJ PROBASS. Тож ті, хто сильно замерз або ж любить танцювати, може добряче розігритися на дискотеці під відкритим небом.

А вже завтра читайте на сайті “Вісника” інтерв’ю з Віктором Павликом та RIGO MACHO (Epifanio і Rigo). У якому можна дізнатися, що зв’язує Віктора Павлика з Горішніим Плавнями та Кременчуком, як за допомогою стакана горілки та стремтоцита йому вдалося вилікувати ангіну, як він отримав права…

А також як Кременчук посприяв народженню гурта RIGO MACHO, чи вільні їх серця, які вони мають обереги та ще багато цікавого.

Все по темі: виступи артистів  День міста  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин