«Дон Кіхот»: балет спеціально для кременчужан

Виставу «Дон Кіхот» із безліччю танців, чарівною пікантністю, комізмом кременчужанам покажуть у Міському палаці культури 9 жовтня. Початок – о 19:00.

Вартість квитків – 130-300 гривень.

Балет у 2-х діях. Композитор – Л. Мінкус.

Шедевр Мігеля Сервантеса з середини XVIII століття неодноразово з’являвся на балетній сцені. Найбільш відома сценічна версія метра академічного балету – Маріуса Петіпа, створена в 1869 році. Автор дніпропетровської версії «Дон Кіхота» – блискучий танцівник Великого театру народний артист СРСР Маріс Лієпа.

«У нашій сценічній редакції збереглися фрагменти безсмертного творіння Петіпа: спектакль включає в себе «білий акт» з його суворою академічної симетрією, а також віртуозне фінальне па-де-де – парний танець балетних зірок.

У цілому постановка приваблює своїм життєлюбством і великим енергетичним наповненням, пояснюється іскрометною музикою і прекрасною виконавською технікою. У виставі безліч танців, чарівної пікантності, комізму. Стрімкий, як вихор, балет заряджає радістю людського буття, красою і любов’ю до вічного дива – життя», – зазначають організатори.

Все по темі: балет  Дон Кіхот  Міський палац культури  театр 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин