На святкування Дня миру до Кременчука завітали індонезійські друзі

Наразі у Кременчуці тривають заходи, присвячені Міжнародному Дню миру.

Сьогодні, 24 вересня відбулася зустріч першого заступника міського голови Володимира Пелипенка з співробітником політичного відділу Посольства Індонезійської Республіки в Україні пан Правобо Хімавана. На заході Кременчук також представляли заступник міського голови Ольга Усанова, директор КП «Кременчукінвест» Андрій Мельник.

За інформацією прес-служби міськради, вітаючи гостя Кременчука, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що дипломатичні відносини між Україною та Індонезією  були встановлені більше ніж 25 років тому, а понад 20 років триває активна співпраця між Посольством Республіки Індонезія в Україні та Кременчуком. За ці роки багато зроблено для наближення народів Індонезії та України, реалізовано чимало спільних проектів у культурній, освітянській та наукових сферах. Володимир Пелипенко відмітив, що особливим досягненням на шляху наближення жителів Кременчука та індонезійців  є Гонг Миру, який було встановлено в нашому місті завдяки сприяння Посольства Індонезії в Україні. Він відзначив, що наразі створені всі умови задля взаємовигідного двостороннього економічного співробітництва. Підґрунтям цьому є високорозвинена промислова база Кременчука, де зосереджені підприємства машинобудівної, металургійної, хімічної, харчової, легкої промисловості тощо.  Окрім того, Кременчук постійно змінюється в плані благоустрою. З кожним роком він стає зеленішим і комфортнішим, у ньому завжди радо зустрічають гостей. Володимир Пелипенко наголосив, що Індонезійська Республіка є справжнім другом України та Кременчука.

Представник Посольства Індонезійської Республіки в Україні пан Правобо Хімавана відмітив, що наразі триває плідна робота з розвитку індонезійсько-українського співробітництва.  Індонезія одна з країн північно-східної Азії, яка підтримала та завжди підтримуватиме Україну.

Наразі у Кременчуці тривають заходи, присвячені Міжнародному Дню миру.

 

Все по темі: День Миру  індонезійські друзі  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Березня, 2019 Четвер
20 Березня, 2019 Середа
більше новин