У Кременчуці сьогодні пролунали дзвони Миру

У пам’ять про усіх загиблих заради миру до підніжжя меморіального комплексу присутні поклали квіти.    

Ось уже 8 років поспіль з нагоди Міжнародного дня миру у Кременчуці лунають дзвони Гонгу миру, який встановлено в нашому місті  завдяки співпраці Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Кременчука з Посольством Республіки Індонезія в Україні, Міністерством закордонних справ України та Міжнародним Комітетом Миру.

За інформацією прес-служби міськради, у ці дні кременчуцька громада приєднується до міжнародної спільноти, щоб вкотре засвідчити своє прагнення жити в мирі і злагоді, закликати людство зупинити насилля, кровопролиття та тероризм. Сьогодні до парку Миру прийшли керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, представник Посольства Республіки Індонезія в Україні Пан Прабово Хімаван, депутати, громадськість міста. У пам’ять про усіх загиблих заради миру до підніжжя меморіального комплексу присутні поклали квіти.

Міський голова Віталій Малецький відмітив, що День миру, який об’єднує людей прогресивного світу, є нагадуванням про найвищі  цінності людства – це мир і життя.  Він висловив подяку Посольству Індонезії в Україні за велику роботу щодо утвердження миру на землі, а також сприяння налагодженню дружніх та економічних стосунків між Кременчуком та Індонезією. Також міський голова підкреслив, що український народ – мирний народ, він завжди будує будь-які відносини на принципах мирного співіснування, в основу яких лягає політика миру та толерантності. Завершився захід символічними ударами в Гонг Миру на знак миру в усьому світі.

 

Все по темі: дзвони Миру  Кременчук  пролунали 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Березня, 2019 Четвер
20 Березня, 2019 Середа
більше новин