Укрзалізниця підготувала 5 рейкових автобусів із Києва до аеропорту «Бориспіль»

Така інформація з’явилася на офіційному сайті підприємства.

Укрзалізниця готує рухомий склад до курсування у сполученні Київ-Пасажирський – міжнародний аеропорт «Бориспіль». «Днями привели до ладу 5 автобусів виробництва фірми Pesa Bydgoszcz SA. Їх залишилось лише пофарбувати та облаштувати інтер’єр салону. Ремонт робили, як і водиться, власними силами, у локомотивному депо «Гречани». У кожному рейковому автобусі планується розмістити до 90 сидінь», – написав на своїй сторінці в facebook в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Також він повідомив, що на Центральному залізничному вокзалі розпочалася реконструкція платформи в рамках проекту. «Ще з важливого – на вокзалі розпочалася реконструкція платформи 14 колії, з якої відправлятимуться експреси до аеропорту. Перший поїзд, як і обіцяли, вийде на маршрут вже цього року», – зазначив керівник Укрзалізниці.

У локомотивному депо «Гречани» здійснюється поточний ремонт рухомого складу для підготовки до курсування на швидкісному маршруті між столицею та найбільшими повітряними воротами України. Проведено ремонт основних вузлів рейкових автобусів, зокрема дизельних двигунів, систем опалення, вакуумних туалетів, здійснено модернізацію системи радіозв’язку та системи сповіщення пасажирів, оновлено інтер’єр кабіни машиніста, інформаційні табло, на черзі – оновлення інтер’єру салону та фарбування кузовів вагонів.

У вагонах для зручності пасажирів буде облаштовано зону для перевезення багажу, для цього встановлюються спеціальні стійки. У кожному рейковому автобусі планується розмістити до 90 сидінь.

Як повідомлялось раніше, поїзд із Центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту дістанеться орієнтовно за 40 хвилин – на шляху прямування здійснюватимуться зупинки на станціях Видубичі та Дарниця.

Все по темі: аеропорт  Бориспіль  Київ  рейковий автобус 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
10 Грудня, 2018 Понеділок
9 Грудня, 2018 Неділя
8 Грудня, 2018 Субота
7 Грудня, 2018 П’ятниця
більше новин