Артур Боссо про любов до Кременчука та рецепт щасливих відносин

У суботу, 22 вересня перед виступом на фестивалі «Солодкий Кременчук» журналісти поспілкувалися з Артуром Боссо. У рамках зустрічі він розповів чи вільне його серце, про свої захоплення та чи подобаються йому кременчужанки.

– Чи правда ви завидний жених і чи довго збираєтеся бути одним?

– Щодо того и завидний, не мені судити. Поки що я холостяк. Моє серце вільне. Я думаю мене багато хто зрозуміє з людей творчого життя. Другу половинку дуже важко знайти. Зазвичай, люди, які з тобою зустрічаються, в першу чергу закохуються в артиста, а в житті я зовсім інший.

– У кого з дівчат є шанс вам сподобатися і в чому рецепт щасливих відносин?

– Це гармонія. Це хімія. Важко пояснити, що таке щастя. Взагалі, я відношуся до слова ідеал дуже скептично. На мою думку, його придумали невдахи. Мені подобаються брюнетки з довгими ногами, подобаються пишні. А зустрічаюся з блондинкою, і начебто в неї ніжки не тої довжини, і груди не такі. А розумію, що жити без неї не можу. Тож поняття ідеалу тут не існує.

– Чи справді у Кременчуці найкрасивіші дівчата?

– Я про це знав. Взагалі я не перший раз у Кременчуці. В студентські роки був тут частіше, зараз – трохи рідше. Маю тут багато друзів. Кременчук приголомшливе місто, яке має свою ауру. Сюди хочеться приїздити. Тут все гармонійно.

– Які ви маєте захоплення?

– Я люблю готувати, майструвати вдома. Своїми руками виготовляю домашні фонтанчики. Також люблю подорожувати. Також люблю подорожувати. Але така можливість не завжди є. Тож намагаюся поєднувати роботу із відпочинком.

Все по темі: Артур Боссо  інтерв'ю  Солодкий Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин