Дорожники Кременчука розчищають ливневу каналізацію

Впродовж дня ШРБУ проводитиме об’їзд території міста на предмет виявлення місць із великим накопиченням дощових вод, щоб на усунення проблеми відразу направляти бригади дорожників. 

У Кременчуці в зв’язку з  погіршенням погодних умов максимальну кількість бригад комунального підприємства спрямовано на розчищення міської  мережі ливневої каналізації.

За інформацією прес-служби міськради, такі роботи проводяться за адресами, вул. Майора Борищака,  Івана Мазепи, Ігоря Сердюка,  Соборній, Київській,   В. Великого, В. Інтернаціоналістів,  Тараса Бульби, Молодіжній, Перемоги, Троїцькій, Сумській, проспектах  Полтавському та Лесі  Українки, а також на правобережжі Кременчука.

Як зазначає головний інженер ШРБУ Олексій Загорулько, на даний момент  пріоритетом в роботі дорожнього управління є розчистка об’єктів  ливневої каналізації задля максимального пропуску дощової води. Впродовж дня ШРБУ проводитиме об’їзд території міста на предмет виявлення місць із великим накопиченням дощових вод, щоб на усунення проблеми відразу направляти бригади дорожників.

 

Все по темі: дорожники Кременчука  ливневої каналізації  розчистка 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Березня, 2019 Четвер
20 Березня, 2019 Середа
більше новин