Відтепер в «Парку Миру» кременчужани можуть пограти в шахи

Там відкрили шаховий клуб.

Вчора, 24 вересня міський голова Віталій Малецький разом із депутатами Полтавської обласної ради Василем Хоменком і Сергієм Соловеєм у парку «Миру» відкрили шаховий клуб. З’явився він завдяки коштам міського та обласного бюджетів.

За інформацією прес-служби міськради, мер міста висловив слова особистої подяки депутату Полтавської обласної ради, жителю Кременчука та очільнику Федерації шахів Кременчука  Василю Хоменку, який на створення шахового клубу спрямував частину коштів, що були виділені йому з обласного бюджету на провадження депутатської діяльності.

Керівник міста підкреслив, що в нашому місті багато прихильників шахів, а в новоствореному клубі створені необхідні умови для організації та проведення тренувань із цього виду спорту. Він відзначив високий рівень консолідації депутатських корпусів міської та обласної рад навколо вирішення важливих для Кременчука питань і висловив сподівання, що наступного року такий самий  клуб на умовах співфінансування буде відкрито в парку культури та відпочинку «Придніпровський».

У свою чергу депутат Полтавської обласної ради Василь Хоменко також відмітив, що на даний час у Кременчуці реалізовано багато корисних проектів завдяки налагодженій співпраці керівництва міста з  обласними та міськими депутатами, розуміння вирішення шляхів спільних проблем.

Цього дня в шаховому клубі було дано старт Чемпіонату міста з шахів серед дітей на Кубок міського голови.

 

 

 

Все по темі: Кременчук  парк Миру  шаховий клуб 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Березня, 2019 Четвер
20 Березня, 2019 Середа
більше новин