«Прочитай місто»: кременчуцька дитяча бібліотека провела літературне орієнтування

На захід завітали читачі-учні 8-В класу гімназії №5.

У Кременчуці, вчора, 24 вересня, у дитячій бібліотеці-філії №7, що знаходиться по вулиці Європейській, 66/13, було проведено літературне орієнтування «Прочитай місто».

Як повідомляють організатори на своїй сторінці в «Фейсбук», дана ідея була придбана на Ярмарку бібліотечних інновацій «Бібліокре@тив –2018». На захід завітали читачі-учні 8-В класу гімназії №5.

Суть гри: за допомогою інтернету потрібно було по черзі відповідати на запитання: який письменник зображений на фото, та знайти на мапі Кременчука вулицю, яка носить його прізвище, підказкою була цитата з твору письменника. Клас було поділено на команди: «Нагірна» і «Центр», у змаганні приймали участь капітани команд. Перемогла команда «Нагірна».

Також під час заходу читачі прослухали цікаві факти про Кременчук: хто з кременчужан подорожував на «Титаніку»; подивились уривок фільму «Два Федори», зйомки якого були у Кременчуці; переглянули відеоролики «Старий та новий Кременчук»; подорожували Кременчуком під час відео-презентаціїї «Вулицями рідного міста». Захід пройшов успішно. Всі дякували за гарно проведений час. На закінчення всі разом сфотографувалися
Елена Шабунина (Elena Shabunina)

Ознайомитися з правилами гри можливо за посиланнями:

https://learningapps.org/display?v=pm62u6ftc18 – Нагірна частина
https://learningapps.org/display?v=p2pizoji218 – Центральна частина
https://learningapps.org/display?v=p874autrj18 – Крюків

Все по темі: "Прочитай місто"  Кременчук  літературне орієнтування 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин