Що пов’язує Віктора Павлика з Горішними Плавнями і Кременчуком та як він лікував ангіну

23 вересня перед виступом на Дні міста Віктор Павлик поспілкувався з місцевими журналістами. У ході інтерв’ю він розповів про те, що пов’язує його з Горішніми Плавнями та Кременчуком, як йому вдалося вилікувати ангіну, якими будуть пісні через кілька років…

– Що вас пов’язує з Горішніми Плавнями та Кременчуком?

– Це було вже давно. Ще в 1982 чи 1983 році я навчався в Комсомольську в автошколі. Там же вчився в ПТУ №18 на газоелектрозварювальника. А вже в Кременчуці складав екзамени з правил дорожнього руху. Навчався у ДОСААФФ. У нас була група з 45 чоловік, і всі ми їздили до Кременчука здавати на права. Зі всієї групи лише три чоловіка здало практику. Лише три, і я в тому числі. Тоді пам’ятаю на вантажівці до Кременчука привезли мотоцикл. І під вечір мені доручили його гнати до тодішнього Комсомольська. Їдеш, а в тебе крила за спиною виростають ці права в мене і досі є.

Також Віктор Павлик розповів цікавий випадок зі свого життя.

– 16 травня 1984 року я призивався з військкомату Комсомольська до Збройних сил. До того ж перед цим, 22 квітня в мене народився старший син – Сашко. Так от, ми поїхали до Полтави, де перебували три дні. І тут я захворів сильною ангіною. Хлопці в казармі сиділи, їли, пили, а я навіть пити не міг. Лежав на другому поверсі на дерев’яних нарах. А потім ми поїхали до Воронежа. І тут в потязі хлопці кажуть (якраз сіли пити), щоб я злазив, будуть мене лікувати. А я та куди там, декілька днів майже і не їв нічого. Потім вмовили. Дали мені стакан горілки і змусили пити. Випивши, вони розтовкли мені пігулку «Стрептоциту» і задули мені цей порошок в рот. І справді, вранці я прокинувся, як огірочок.

– Якими будуть пісні через кілька років?

– За 30 років я маю понад 200 пісень, а співаю 20-30, які перевірені часом та глядачем. Ніхто не відміняв «Два кольори» чи «Чорнобривці», тобто класика збережеться. Хоча я кажу, що сьогодні мені дуже подобається Діма Монатік, який робить складні, неординарні, цікаві пісні. Це якісна сучасна музика.

Цікаво працюють гурти «Онука», «Hardkiss», «Без обмежень», «Антитіла». Вони зараз роблять погоду в шоу-бізнесі. І це десь ще 2-3 роки збережеться.

 

 

 

Все по темі: Віктор Павлик  День міста  інтерв'ю 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин