У Кременчуці планують посилити контроль за фасадами будинків та споруд

Акт винесено на розгляд сесії міськради.

Сьогодні, 26 вересня, робоча група з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» обговорила  проект регуляторного акту «Про  затвердження Про затвердження Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Кременчука в новій редакції». Його було презентовано на засіданні робочої групи у липні поточного року.

Начальник управління містобудування та архітектури Олександра Волощенко зазначає, що затвердження вищезазначеного  Порядку в новій редакції має вирішити питання щодо впорядкування зовнішнього вигляду фасадів будинків та споруд, в тому числі об’єктів культурної спадщини. За словами головного архітектора міста, відсутність такого нормативного документу призводить до того, що  значна частина фасадів самовільно змінено. Ці зміни мають хаотичний порядок, виконані з неякісних матеріалів та з самовільно встановленими конструктивними елементами без урахування логіки оточуючого середовища.

Такі загальноміські правила сприятимуть недопущенню погіршення технічного стану будинків, порушення тривкості або руйнації несучих конструкцій, порушення вимог протипожежної безпеки, додержання державних будівельних норм, стандартів та правил.

Проект регуляторного акту викликав жваве обговорення.  Оскільки  у місті багато жителів  багатоквартирних житлових будинків з метою економії енергоресурсів та забезпечення комфортного температурного режиму у своїх квартирах у зимовий період вже самостійно утеплили  зовнішні стіни своїх квартир, тому виникло питання, які наслідки для них матиме впровадження цього регуляторного акту. Більшість членів робочої групи погодилася з тим, що оскільки на державному рівні ці питання не врегульовані, вони мають бути  розроблені на місцевому рівні,  тому вони проголосували за винесення цього регуляторного акту на розгляд сесії міської ради.

 

Все по темі: Кременчук  утримання  фасади та будинку 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин