Жителів Крюкова привітали з Днем міста

Кращі творчі колективи району підготували чудову  концертну программу.

Естафета загальноміських заходів, присвячених Дню міста та 75-й річниці визволення його від нацистських загарбників триває. Щодня у мікрорайонах нашого великого міста проводяться урочистості з нагоди цього свята.

За інформацією прес-служби міськради, міська влада спільно з районними адміністраціями намагається  наблизити День міста до містян та долучити до святкування якомога більше громадян. Адже  багато людей похилого віку за станом здоров’я не мають змоги взяти участь у великих загальноміських заходах, які проводяться у центральній частині міста.

Тож таке «сімейне» свято відбулося у приміщенні Крюківської адміністрації. Всіх присутніх з Днем міста та 75-ю річницею визволення його від нацистських загарбників від імені міського голови, міської влади привітали голова Крюківської  районної адміністрації Дмитро Лозовик та депутат міської ради Григорій Угніч. Кращі творчі колективи району підготували чудову  концертну програму,  учні Кременчуцької загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату представили до уваги присутніх свої творчі доробки, а учні професійних училищ – продемонстрували свою майстерність.

Все по темі: День міста  жителі Крюкова  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин