Знайдений літак або 77 років потому

Сьогодні, 26 вересня до Дня міста та 75-річниці з дня визволення його від нацистських загарбників в Кременчуцькій спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 пройшли урочисті заходи. 

А саме для дітлахів був проведений урок мужності під назвою «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». На якому було згадано померлих героїв, які загинули в часи війни, заради нашого життя.

До того ж на захід був запрошений Анатолій Карпович Вовк, син героя-льотчика, який загинув на початку війні в Білорусі.

Було зазначено, що в липні, волонтери загону «Авіапошук-Брест» підняли із болота Білорусі рештки бомбардировщика ІЛ-4, в якому були рештки льотчика. Там знаходилася капсула у якій і були слова: «вул. Енгельса,3, Крюків на Дніпрі, Карпо Вовк».

Сам Анатолій Карпович розповів, що його батько приїхав до Крюкова із Мироновки Кіровоградської області. Саме тут вже познайомився із матір’ю. Вони одружилися. Проживали на вул. Енгельса. Саме звідси його і забрали на війну.

«Мати розповідала про те, як батько писав, що летів через свій будинок, а не міг заглянути. Крилами помахали і все. Полетіли далі…», – говорить Анатолій Карпович.

Також він зазначив, що коли війна закінчилася, вони зробили запит, на який їм відповіли, що батько пропав безвісті. І до цього часу більше нічого не було відомо. А в цьому році на нього вийшли кременчуцькі волонтери, які отримали інформацію від білоруських колег, що проводили пошукову роботу. Після цього до нього вже зателефонував консул, запитавши, де він хоче поховати свого батька. На що Анатолій Карпович відповів, що звичайно на батьківщині. Тож тепер чекають поки тіло передадуть на перепоховання.

Все по темі: знайдений  Кременчук  літак 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин