«Громада, дружня до дітей та молоді»: у Кременчуці підписали Меморандум

Кременчук став першим українським містом, де впроваджуватиметься пілотний проект щодо молодіжного індексу.

Кременчук перше місто, де впроваджуватимуться пілотний проект щодо молодіжного індексу

Сьогодні, 27 вересня міський голова Віталій Малецький та керівник соціальних проектів ЮНІСЕФ  Артур Айвазов підписали Меморандум про взаєморозуміння між Кременчуцькою міською радою та представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні щодо участі міста Кременчук в програмі «Громада, дружня до дітей та молоді».

На сьогоднішній день про намір приєднатися до глобальної ініціативи ЮНІСЕФ заявили більше 160 міст та об’єднаних територіальних громад з усієї України. Кременчук увійшов до першої когорти муніципалітетів, які є лідерами у впровадженні ініціативи та отримують технічну підтримку ЮНІСЕФ.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що сьогоднішнє підписання Меморандуму є свідченням того, що у Кременчуці чують кожну молоду людину, кожну дитину,  створюють комфортні умови для їх розвитку та самореалізації, а тому він заслуговує носити статус «Громада, дружня до дітей та молоді».  Разом із тим він висловив сподівання, що Верховна Рада України також підтримає глобальну ініціативу ЮНІСЕФ, дозволивши спрямовувати 1% ПДФО на розвиток молодіжної та дитячої політики, покращення індексу благополуччя дітей та молодих людей  в адміністративних одиницях із статусом «Громада, дружня до дітей та молоді».

Керівник  соціальних проектів ЮНІСЕФ  Артур  Айвазов наголосив, що 29 березня 2018 року відбулося підписання Меморандуму щодо впровадження в Україні ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» між ЮНІСЕФ, Урядом України та партнерами. Сьогоднішнє підписання меморандуму є знаковою  подією для Кременчука та України вцілому. Наразі Кременчук є одним із ключових учасників у державотворенні країни, а відсьогодні став першим українським містом, де впроваджуватиметься пілотний проект щодо молодіжного індексу. Через 3 роки після експертної оцінки  статус  «Громада, дружня до дітей та молоді» присвоюватиметься тим муніципалітетам, у яких будуть значні зрушення в реалізації молодіжної та дитячої політики.

Представник Фонду народонаселення ОНН Ганна Саксогон підкреслила, що Кременчук є давнім партнером фонду. У ньому голос дитячої громади чують як ніде. Ганна Саксогон зазначила, що Фонд народонаселення ОНН розробив методологію розрахунку індексу благополуччя молоді за найважливішими аспектами, що стосуються різних сфер життя. Кременчук став першим містом в Україні, де цю методологію було випробувано на практиці. Зокрема, вона допомагає побачити не тільки сильні сторони в роботі з молоддю, а й показати шляхи усунення проблем, якщо такі існують.

 

Все по темі: "Громада дружня до дітей та молоді"  Кременчук  підписання Меморандуму 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин