«Кременчук в осінніх барвах»: для жителів І Занасипу провели святкових захід

У подарунок для ветеранів та жителів мікрорайону учні КНВК №16 та творчі колективи мікрорайону підготували чудову концертну програму.

Вчора, 26 вересня актова зала КНВК № 16 ледь вмістила всіх, хто прийшов на святковий захід «Кременчук в осінніх барвах», присвячений 447-й річниці від дня заснування міста Кременчука та 75-й річниці визволення його від нацистських загарбників.

За інформацією прес-служби міськради, участь у ньому взяли жителі мікрорайону №18, представники ветеранської організації та учні навчального закладу. Від імені міського голови Віталія Малецького всіх присутніх привітав керуючий справами виконкому міської ради Руслан Шаповалов та вручив смачний коровай.

Особливо теплі слова вітання звучали цього дня на адресу ветеранів від представників міської влади, працівників контакт-центру № 18, а й ради ветеранів мікрорайону, школярів. Згадували, яку величезну ціну заплатив український народ за звільнення рідної землі від нацистських загарбників, як відбудовувалося місто після війни, як відстоює Україна свою незалежність сьогодні.

У подарунок для ветеранів та жителів мікрорайону учні КНВК №16 та творчі колективи мікрорайону підготували чудову концертну програму.

Все по темі: жителі І Занасипу  Кременчук  святковий захід 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Жовтня, 2018 Вівторок
15 Жовтня, 2018 Понеділок
більше новин