Кременчужанам готові подати тепло

Теплопостачальні підприємства практично готові до зими.

У Кременчуці, сьогодні, 27 вересня на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка проходила в міськраді, обговорили стан підготовки міста до опалювального сезону.

Департамент житлово-комунального господарства повідомив, що наразі теплопостачальні підприємства практично готові до зими.

ТЕЦ  ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» заявляє про 100% готовність обладнання до подачі теплоносія,  18 із 20 котелень КП «Теплоенерго» також готові, Кременчуцька ТЕЦ ПАТ «Полтаваобенерго» проводить ремонт обладнання відповідно до затвердженого графіку, стан готовності – 81%, але цього достатньо, щоб забезпечити подачу теплоносія на місто. Житловий фонд готовий на 94,2%, але щодня ця цифра збільшується, оскільки управляючі компанії та ОСББ продовжують здавати свої об’єкти тепловим інспекціям та підписувати паспорти готовності.

Об’єднання співвласників житлових будинків проводять цю роботу дещо повільніше, з 243 будинків отримали паспорти готовності лише 177.  Тож департамент житлово-комунального господарства планує провести  нараду з головами ОСББ, щоб прискорити процес підготовки їхніх будинків до роботи в опалювальний період. Об’єкти соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період  готові на 98 – 100%.

За інформацією ПАТ «Полтаваобленерго», не готові лише кременчуцький льотний коледж та коледж транспортної інфраструктури, які не підпорядковуються місту. Про те, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що необхідно провести роботу з їх керівниками, щоб це питання було вирішене і учні займалися взимку у теплих аудиторіях.

 

Все по темі: готовы  Кременчук  подати тепло 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин