Після ремонту Кременчуцьку художню галерею не впізнати (ФОТО)

Багато світла, стіни, які «підсвічують» кожну роботу і навіть кутий авторський вішак із трояндами. «Ті, хто не був у оновленій галереї, сходіть обов’язково», – радять її перші відвідувачі.

Ремонт у Кременчуцькій міській художній галереї співпав з її 20-річчям.

Тож символічно зараз у ній розміщені афіші експозицій, які діяли тут у різний час. А у першій ювілейній виставці «Мистецька скарбничка» поєдналися найрізноманітніші роботи. Виконані у зовсім різних техніках. Це і монографія, яка спершу пишеться на склі й одним відтиском передається на папір. І установка на НПЗ, виконана тушшю і пером. І картини кременчуцьких абстракціоністів. І яскраві натюрморти та пейзажі. Деякі картини – в усю висоту стіни. Інші – оформлені у масивні рами.

У другій залі розташувалася виставка пастелей Ірини Кравець. Тут є і яскраві, і чорно-білі пейзажі, і скрипка, і саксофон, і соняхи.

При цьому картини в експозиції «не конкурують» між собою. Кожній приділено багато світла. Адже після ремонту на стелі багато лампочок, плафонів. Одні з них дають розсіяне світло, інші спрямовані конкретно на картини. А роботи на колонах мають узагалі індивідуальне підсвічення. Оформлення стін у залах різниться між собою. У меншому – це стилізована цегляна стіна. У великого залу стриманий і в той же час розкішний стиль. Привертає увагу вішак, виконаний Станіславом Рясним. Він має незвичну трикутну форму, кожен кут увінчаний трояндою.

Особлива атмосфера і, відповідно, такі ж відчуття у галереї виникають завдяки дрібничкам, індивідуальності кожної роботи, продуманості того, як вони поєднані. І, звичайно, оновленому, «фірмовому», стильному вигляду самої галереї.

Все по темі: виставка  галерея  картини  ремонт 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин