У Кременчуці планують внести заборону на нічний алкоголь

Питання розглядатиметься на сесії міськради.

На сесії міської ради розглядатиметься питання введення обмеження на реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних спорудах у нічний час

Розроблено цей проект регуляторного акту відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», який набув чинності  25 квітня 2018 року.

Цим законом забороняється продаж пива алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання у визначений час доби. Разом із тим, у законі не прописано конкретно час, на який поширюватиметься ця заборона. Її мають затверджувати депутати  сільських, селищних і  міських рад. У проекті регуляторного акту розробник пропонує ввести обмеження на реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива  в стаціонарних спорудах Кременчука з 22:00 до 08:00 годин.

На сьогоднішній день, у Кременчуці зареєстровано 267 суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв і  пива, та які підпадатимуть під дію регуляторного акту.

Також нагадуєтсья, що Кременчук вже має певний досвід обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива. Діяло воно незначний проміжок часу, але,  незважаючи на це,  мало досить позитивний вплив на стабілізацію криміногенної ситуації. Бо за даними правоохоронних структур, у  місті в той час значно зменшилася кількість правопорушень, скоєних  у вечірній та нічний час.

 

 

Все по темі: алкоголь в нічний час  Кременчук  можуть заборонити 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин