Жителів правобережної частини Кременчука привітали з Днем міста

Для учасників урочистостей було підготовлено цікаву концертну програму.

Урочистості  з нагоди 447-річниці від дня заснування Кременчука та 75-річниці визволення його від нацистських загарбників тривають.

За інформацією прес-служби міськради, вчора, 26 вересня, для жителів правобережжя міста у загальноосвітній школі №9 відбулося тематичне свято «Місто щастя і добра – мій Кременчук».

Громаду мікрорайону з Днем народження міста привітали перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, голова Крюківської районної адміністрації Дмитро Лозовик.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко підкреслив, що кожен житель нашого міста пишається Кременчуком. Сьогодні він є найбільшим промисловим центром Полтавщини з цікавою та героїчною біографією. Володимир Пелипенко наголосив, що в ці вересневі ні ми вшановуємо героїв цієї війни, які перемогли нацистську навалу, які розбудовували його в післявоєнні роки, будуть зараз і славимо подвиг героїв сучасної України. Він передав слова вітання від міського голови Віталія Малецького з нагоди Дня народження міста та зазначив, що   міська влада і надалі робитиме все, щоб Кременчук із кожним роком ставав ще більш прекрасним і комфортним, а ці зміни в ньому відчували всі жителі.

Крюківською  районною адміністрацією спільно з самодіяльними колективами школи, артистами МПК  для учасників урочистостей було підготовлено цікаву концертну програму.

 

Все по темі: День міста  жителі правобережжя  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин