Оздоровча кампанія для людей похилого віку Кременчука завершується

Цього року було проведено 5 шестиденних турів, на яких вдалося оздоровити біля 700 літніх жителів міста.

У Кременчуці завершується оздоровча кампанія людей похилого віку.

За інформацією прес-служби міськради, оздоровлення проходить за рахунок коштів міського бюджету на базі позаміського комунального закладу  «Супутник». Цього року було проведено 5 шестиденних турів, на яких вдалося оздоровити біля 700 літніх жителів Кременчука. Упродовж відпочинку таборити були забезпечені 4-х разовим збалансованим харчуванням. Враховуючи те, що традиційно такою оздоровчою послугою користуються люди з активною життєвою позицією, зміст і форми їх відпочинку також були цікавими та вражаючими.

Міський голова Віталій Малецький поспілкувався з таборитами 5-го туру. Він привітав їх із Днем народження Кременчука та запросив до участі в меморіальних заходах, які проводяться в пам’ять героїв Другої Світової війни та визволителів міста. Віталій Малецький підкреслив, що враховуючи попит, яким користується позаміський відпочинок серед людей похилого віку, наступного року в міському бюджеті на оздоровлення пенсіонерів буде закладено більше видатків. Це надасть можливість  охопити оздоровленням більшу кількість літніх відпочивальників,  принаймні до 1 тис. осіб,  та збільшити кількість оздоровчих турів.

У свою чергу, таборити відзначили високий рівень проведення оздоровчої кампанії, умови, в яких вони мали можливість відпочивати.  З  кожним роком табір змінюється на краще. В ньому комфортно відпочивати не тільки дітям, а й дорослим.

Така соціальна ініціатива міської влади була запроваджена з метою охоплення оздоровчими та відпочинковими послугами жителів міста пенсійного віку.

 

 

 

 

 

 

Все по темі: Кременчук  люди похилого віку  оздоровча кампанія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин