У Кременчуці відкрито Центр європейського зразку «OPENSPACE»

У ньому надаватимуться найбільш популярні послуги  відділу реєстрації актів цивільного стану: реєстрації народження дитини, подачі документів для одруження, зміни імені, реєстрації шлюбу чи його розірвання, повторної видачі документів тощо.

Відсьогодні сучасний центр із надання послуг європейського зразка «OPENSPACE» запрацював у Кременчуцькому  міському відділі  ДРАЦС Головного територіального управління юстиції в Полтавській області. Даний центр працює у рамках впровадження сервісу Міністерства юстиції України «OPENSPACE».

За інформацією прес-служби міськради, в офісі «OPENSPACE» надаватимуть найбільш популярні послуги  відділу реєстрації актів цивільного стану: реєстрації народження дитини, подачі документів для одруження, зміни імені, реєстрації шлюбу чи його розірвання, повторної видачі документів тощо.

Участь у відкритті офісу «OPENSPACE» взяли міський голова Віталій Малецький, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації  Олена Сукманова, заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, керівники територіальних відділень  юстиції Полтавської, Волинської  областей та м. Києва, керівник  Кременчуцького  міського відділу  ДРАЦС Головного територіального управління юстиції в Полтавській області Валентина Борщ та інші.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що відділи державної реєстрації актів цивільного захисту – це структура, яка супроводжує людину в приємні миті її життя. Приємно, що зараз офіси  «OPENSPACE» наближають державні  структури до простих українців, а послуги, які ними надаються, стають більш відкритими, доступними та зрозумілими, насправді європейськими. Керівник міста відмітив, що поява «OPENSPACE» – це результат співпраці органів державної, обласної та міської влад. Зі свого боку він пообіцяв у подальшому підтримувати міський відділ  ДРАЦС, щоб після його відвідування у жителів  міста  залишалися чудові спогади.

Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації  Олена Сукманова підкреслила, що сьогоднішня подія є проривом у напрямку реєстрації актів цивільного стану. Зокрема, Міністерство юстиції України ставить завдання перед територіальними відділеннями забезпечувати громадян швидкими та якісними послугами, які вони повинні отримувати у простий та зручний для них спосіб. Вона висловила подяку всім причетним до реалізації проекту «OPENSPACE» у місті Кременчуці. В  цьому фронт-офісі передбачено все, щоб послуги в сфері державної реєстрації актів цивільного стану надавалися на європейському рівні.

Учасники відкриття центру з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «OPENSPACE» мали нагоду також привітати молодят, які в цей день укладали шлюб.

 

 

Все по темі: «OPENSPACE»  Кременчук  Центр європейського зразку 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
11 Листопада, 2019 Понеділок
10 Листопада, 2019 Неділя
9 Листопада, 2019 Субота
більше новин