Ветеранів війни Кременчуцького обласного госпіталю привітали подарунками(ФОТО)

 

Власною алеєю відпочинку, гончарнею, холодильником та іншими подарунками привітали пацієнтів Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни та Збройних Сил напередодні 447-ї річниці від Дня народження Кременчука та 75-ї річниці з моменту його визволення від нацистських загарбників.

Сьогодні, 28 вересня, в актовій залі тут влаштували урочистості. Привітали пацієнтів закладу міський голова Віталій Малецький та його заступники, керівники промислових підприємств Кременчука, представники Всеукраїнського Фонду «Джерело Дніпра», члени громадських організацій військовослужбовців, волонтери, настоятель Свято-Миколаївського собору Володимир Макагон.

Міський голова Віталій Малецький від усієї кременчуцької громади висловив слова шани ветеранам Другої Світової війниза ратний подвиг, завдяки якому країни Європи 75  років тому були звільнені від нацизму. А також підкреслив, що наразі в Україні п’ятий рік поспіль йде війна, в якій українці відстоюють свою свободу на незалежність. На превеликий жаль, у цій  війни Кременчук зазнав втрат. Віталій Малецький висловив слова вдячності колективу госпіталю та його керівнику Миколі Литвиненку за турботу за людей, які своє життя присвятили служінню Батьківщині.

Від міської влади госпіталь отримав обладнання для кімнати психологічного розвантаження пацієнтів, антистресову грушу.

Гончарну майстерню, де вже встигли обпалити перші глиняні вироби, пацієнти закладу отримали від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин. Представник фонду зачитала звернення від Володимира Матицина, у якому він вітав Кременчук із 75-ю річницею визволення від нацистських загарбників, бажав здоров’я, великого щастя і добробуту, щоб Кременчук завжди був гарним і затишним, а у серцях та оселях кременчужан панував мир.

Від спонсорів заходу госпіталь отримав зону теренкуру для  госпітального парку.

Чимало подарунків госпіталь отримав від представників міських підприємтв та Микола Литвиненко та персонал  закладу – грамоти від ветеранських організацій.

Керівник госпіталю  інвалідів війни та Збройних сил Микола Литвиненко зазначив, що на даний час заклад охорони здоров’я досяг такого рівня, де умови перебування для кожного відвідувача наближені до «домашніх».  Наприкінці зустрічі пацієнтів госпіталю чекала смачна солдатська польова каша.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин