Чи буде гучною сесія?

Чергова сесія міської ради має відбутися у жовтні. Уже у вівторок, 25 вересня, пройшло перше засідання президії, де розглянули більше 70 питань порядку денного. Як завжди, було гучно. Тож, як минатимуть депутатські комісії та саме сесійне засідання, прогнозувати поки важко.

На засіданні президії були присутні представники практично всіх фракцій, які є в місті. Денис Терещенко та Геннадій Іванян – від «Опоблоку», Олександр Роженко та Олександр Плескун – від «Рідного міста», Олександр Кальченко – від УКРОПу, Віталій Котляр – від «Солідарності», Тетяна Сідерка – від РПЛ, Едуард Прокоп – від «Самопомочі» та Оксана Піддубна. Головував секретар міської ради Юрій Гриценко. Усього під час засідання розглянули більше 70 питань.

Зміна кадрів

Першим питанням стало повідомлення про зміни від виборчої комісії. На минулій сесії із себе склав повноваження депутат Микола Шевченко. Замість нього депутатом зареєстровано Валерія Мирошніченка. Також новий депутат має обійняти посаду Миколи Шевченка у депутатській комісії, тобто стати головою комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики.

«Ядерна – мобільна валіза»

Цікавило депутатів і питання використання «мобільної валізи» ЦНАПу у віддалених районах міста. На сьогодні плану використання її хоча б один раз на місяць на Раківці чи ще десь немає. Крім того, немає у ЦНАПу і власного авто.

Тож депутати доручили розглянути можливість обслуговувати з її допомогою не лише «лежачих – за викликом», а виділяти певні дні, щоб люди не мали їхати у центр міста, а отримували послугу за місцем проживання.

Громадський бюджет

На сесії розглянуть і зміни до програми «Громадського бюджету», яка розрахована до 2020 року і є однією з найуспішніших у місті. Завдяки цій програмі люди (громада) можуть не лише пропонувати нові ідеї, а й отримувати кошти на їхнє втілення. У 2016 році сума «Громадського бюджету» становила 1 100 000 грн. У 2017 – 3 мільйони. Для найбільшого залучення громадськості та можливостей реалізації ідей і надалі буде відбуватися збільшення цієї статті витрат у бюджеті міста.

Заборона алкоголю

Ідеться про заборону продажу алкоголю у так званих наливайках у нічний час. Прийняття такого рішення необхідне. Кілька місяців тому в Кременчуці вже намагались прийняти подібний закон. Однак тоді його оскаржили у суді. Зараз же є закон і на державному рівні.

Не безкоштовна медицина

Під час засідання один із депутатів зробив гучну заяву, яка стосується медицини. У місті працює програма безкоштовного першого дня перебування у лікарні. Тобто коли людина потрапляє у медзаклад, то одразу отримує лікування, і жодних грошей із родичів хворого не вимагають. На практиці все виявилось інакше.

«До мене звернулись люди, у яких дитина потрапила у дитячу лікарню з апендицитом. І от тут виявилось, що їм одразу видали список ліків, які потрібно придбати. А потім ще й вимагали розрахуватись, як кажуть, за все включно з роботою лікарів», – розповів депутат.

На засіданні був присутній керівник міського відділу охорони здоров’я Максим Середа. Тож усі обставини інциденту та ситуації у дитячій лікарні буде з’ясовано. А більш детально цю ситуацію обговорять під час засідання постійних депутатських комісій.

Депутати проти

Категорично проти реформи міських стоматологічних лікарень були практично всі присутні на засіданні. Головне формулювання: руйнувати – не будувати. Після обговорень питання таки залишили у порядку денному. Однак його домовились обговорити під час депутатських комісій.

Все по темі: депутати  сесія 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин