Легендарну визволительку Кременчука привітали з Днем міста

Валентина Трохимівна поділилися з гостями своїми спогадами про героїчні повоєнні роки, згадала своїх бойових побратимів і розповіла, як брала участь у визволенні Кременчука в далекому 1943 році.

Сьогодні, 29 вересня, в день святкування 75-річниці визволення Кременчука від нацистських загарбників, міський голова Віталій Малецький відвідав учасницю Другої світової війни, визволительку  міста Валентину Трохимівну Камишнікову.

За інформацією прес-служби міськради, Віталій  Малецький зазначив, що йому випала велика честь вітати таку легендарну жінку з Днем визволення Кременчука. Він побажав Валентині Камишніковій  міцного здоров’я і довгих років життя, щоб разом відсвяткувати ще не одну ювілейну дату. Керівник міста зазначив, що нащадки розуміють, як було непросто та навіть неможливо в боротьбі з ворогом, але попри всі труднощі, герої минулої війни перемогли.  Такі люди, як Валентина Камишнікова, завжди залишатиметься прикладом для молоді, для нового юного покоління.

Валентина Трохимівна поділилися з гостями своїми спогадами про героїчні повоєнні роки, згадала своїх бойових побратимів і розповіла, як брала участь у визволенні Кременчука в далекому 1943 році.

Довідка. Камишнікова Валентина Трохимівна народилася в 1924 році в селі Низи Кременчуцького району Полтавської області. Під час Другої Світової війни воювала на Сталінградському, 2 – м і 3-му Українських фронтах, брала участь в обороні Москви, Корсунь-Шевченківської операції. Звільняла Україну, Молдавію, Румунію, Угорщину, Австрію. Нагороджена орденами “Вітчизняної війни I ступеня”, “Червоної Зірки”, “За мужність”, медалями “За відвагу”, “За бойові заслуги”, “За оборону Сталінграда”, “За взяття Відня”, “За взяття Будапешта” і ще 19-ма медалями. Старшина медслужби. Під час боїв винесла з поля бою сотні поранених воїнів, надала їм першу допомогу, багатьом із них врятувала життя.

 

Все по темі: визволителька міста Валентина Трохимівна  День міста  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Серпня, 2019 Понеділок
18 Серпня, 2019 Неділя
17 Серпня, 2019 Субота
більше новин