Новий рекорд України з пауерліфтингу встановила кременчужанка Ольга Дроздова

Вона змагалась у ваговій категорії до 72 кг серед жінок.

13-23 вересня у місті Коломия стартував десятиденний марафон з класичного пауерліфтингу – чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп.

Про це повідомляє тренер та віце-президент ск «ТИТАН» Владислав Крамаренко.

Чемпіонат налічував більше ніж 300 спортсменів з усіх областей України. Головною подією змагань для Кременчука став виступ спортсменів ск «ТИТАН» Дмитра Майбороди та Ольги Дроздової, які були у складі збірної Полтавської області.

Дмитро виступав у ваговій категорії до 93 кг серед юніорів, тренується під керівництвом тренера та віце-президента ск «ТИТАН» Владислава Крамаренка. В ході змагань у запеклій боротьбі з сумою трьох вправ 642,5 кг Дмитро здобув срібну нагороду чемпіонату України.

Тріумфальне золото першості до Кременчука привезла Ольга Дроздова, яка змагалась у ваговій категорії до 72 кг серед жінок та тренується під керівництвом Андрія Верховініна.

Ользі  підкорилась сумма трьох вправ 426 кг, яка стала Рекордом України серед жінок у ваговій категорії до 72 кг. У ході змагань Ольга також виконала норматив Майстер Спорту України та здобула золото абсолютної першості.

«Хочу відмітити, те що це був перший чемпіонат України для Ольги та нова вагова категорія для Дмитра на чемпіонаті України. Вітаємо спортсменів з гарним результатом та хочемо побажати їм міцного здоров’я та нових перемог», – зазначає Владислав Крамаренко.

Все по темі: з пауерліфтингу  кременчужанка  новий рекорд України