У Кременчуці учасницю Другої Світової війни привітали із 100-річним ювілеєм

Їй було вручено подарунок розміром 5 тис. грн.

Сьогодні, 29 вересня,  100-річчя  від дня народження святкує жителька Кременчука, учасник Другої Світової війни  Тетяна Мартинівна Нестеренко.

За інформацією прес-служби міськради, із цією визначною ювілейною датою, а також із Днем визволення міста  її привітав міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що на  плечі покоління, до якого відноситься Тетяна Мартинівна,   випали тяжкі життєві випробування – голод, кривава війна з німецьким окупантом, підняття з руїн виснаженої країни. Лише сильним,  мужнім і мудрим людям під силу з честю здати всі ці життєві екзамени та продовжувати жити, даючи взірцевий приклад іншим. Керівник міста побажав ювілярці міцного здоров’я, родинного затишку та відчувати постійну турботу від рідних та близьких їй людей.

Із нагоди дня народження від міської влади Тетяні Мартинівні було вручено грошовий подарунок розміром 5 тис. грн. Окрім того, відповідно до міської програми «Турбота» як столітня жителька міста  вона щомісячно отримуватиме стипендію міської ради в сумі 1 тис. грн.

Тетяна Нестеренко народилася в 1918 році в багатодітній родині. Пережила важкі роки Голодомору, а в повоєнні роки брала участь у оборонних заходах, тим самим допомагаючи фронту. Після війни працювала в різних сферах народного господарства. На заслуженому відпочинку з 1975 року.

 

 

Все по темі: 100-річний ювілей  Кременчук  учасниця Другої Світової війни 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин