Выставка голубей в Кременчуге (ФОТО)

Голуби самих різноманітних порід, кролики, індики, різні кури, павліни,пупугайчики, і навіть шиншили та собачки, всі вони «зібралися» сьогодні на бульварі Пушкіна.

Адже, саме сьогодні, 29 вересня у Кременчуці проходив Міжнародний фестиваль голубів, птахів та домашніх тварин «Голуб – птах миру та єднання», присвячений до Дня визволення Кременчука від фашистських загарбників.

Сказати, що там було людяно – це не сказати нічого. Як і дорослі, так і малеча зібралися, аби на них подивитися. А дивитися й справді було на що.

Організатор фестивалю Геннадій Тертичний розповів, що дана виставка проходить традиційно 20 років поспіль, з 1998 року. І вже переросла із масштабу Всеукраїнської до Міжнародної.

До того ж він зазначив, що цього року нагороджували не тільки голубів, а й фермерські господарства. Адже були дуже гарні утки, кури, попугаї…

«Загалом, тенденція з голубоводством погіршується. Все менше людей їх дтримають. Дідусі, які утримували повмирали, а молодь тримати не хоче. Тож цими виставками ми хочемо, хоч якось підняти голубоводство, його утримати», – говорить Геннадій Тертичний.

Також за його словами, головний кубок Кременчука отримав мешканець Чечелево, Іван Поляков. За свою колекцію породистих голубів.

Організатор фестивалю звернув увагу на тому, що виставка стає з кожним роком все популярнішою. Тим паче, що Кременчук взагалі, як центр голубоводства. Адже у нас дві породи (кременчуцькі і крюківські), які беруть свій початок, ще з козаків. Сам Богдан Хмальницький тримав голубів.

Також «Вісник» поцікавився скільки ж коштують такі неймовірні птахи та тваринки. Так наприклад, кролика можна було прижбати за 150 грн, нутрія коштувала від 200 грн, а голуби від 50 грн…

Все по темі: виставка тварин  Кременчук  птахів 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин