Астрологiчний прогноз на 1-7 жовтня

ОВЕН
Цього тижня не варто переоцінювати свої можливості та розраховувати на суттєву допомогу когось із вашого оточення. Краще навiть дещо менше вимагати від себе – у цьому випадку ви зможете уникнути розчарувань i конфлiктiв. До того ж основне завдання вам під силу виконати, а з дрiбницями можна впоратися згодом. У вихiднi не бiйтесь бути вiдвертими з близькими людьми, не приховуйте свої сумнiви.

ТЕЛЕЦЬ
Цього тижня намагайтесь не давати нiкому обiцянки та гроші у борг. У вiвторок варто серйозно замислитися над майбутнім. Ви зможете реалізувати багато творчих задумiв. Будьте уважними до близьких людей, вони можуть потребувати вашої пiдтримки. У п’ятницю зустрiч із друзями виявиться приємною i корисною.

БЛИЗНЮКИ
Необхiдно зосередитися на головному i не звертати уваги на дрібниці. Вас переповнює творче натхнення. Знадобиться креативний пiдхiд. Зможете добре заробити. Ви зараз доброзичливi, уважнi, навколишні говоритимуть багато зворушливих i теплих слiв на вашу адресу.

РАК
Коли рiзке слово буде готове зiрватися з вашого язика, подумайте про можливi наслiдки. Тiльки ваша витримка зможе утримати подiї в мирному руслi. Ви зумiєте отримати користь від невигiдної ситуацiї, якщо дасте собi час трохи подумати. Ваші енергiя i працьовитiсть дозволять досягти успiхів у багатьох справах. У вихiднi у вас можуть виникнути оригiнальнi iдеї, їх варто запам’ятати.

ЛЕВ
Не перенапружуйтесь самi й не вимагайте надто багато вiд навколишніх. Вiдпочиньте i вiдновiть сили, якщо є можливiсть. У середу новi знайомства ризикують мати неприємне продовження, спiлкуйтеся тiльки з близькими людьми. Субота може бути пов’язана з одкровеннями й отриманням нових знань.

ДIВА
Тиждень насичений спiлкуванням із друзями, нетривалими вдалими подорожами. Один із нових знайомих може виявитись дуже впливовою персоною. Безумовно, це знайомство буде для вас корисним. Якщо у вiвторок вiдображення у дзеркалi псуватиме вам настрiй, настав час змiнити зачiску, записатися на фiтнес. У серединi тижня стане більше паперової роботи. У п’ятницю дотепнiсть допоможе вам знайти вихiд навiть із найважчої ситуацiї.

ТЕРЕЗИ
Готуйтеся до лавини подій. Після цього мало що залишиться у тому ж вигляді, що й раніше. На вас чекає багато новин, напружених ситуацiй на роботi, тож варто продумати свiй розклад. У другiй половинi тижня вашої уваги зажадає сiм’я.

СКОРПIОН
У понедiлок вiрогiдна цiкава дiлова подорож, яка дозволить розширити коло спiлкування i забезпечить новi можливостi в майбутньому. Намагайтесь слухати i чути навколишніх – i ви станете значно мудрiшими. Можливе полiпшення у професiйних справах, отримання премiї. Намагайтесь фiлософськи ставитись до внутрiшньої напруги – вона буде лише побiчним ефектом зiбраностi, яка знадобиться вам для досягнення мети.

СТРIЛЕЦЬ
Намагайтесь максимально розпланувати цей тиждень. У понедiлок краще нiчого не починати, а у вiвторок будьте обережнi, остерiгайтесь підступних людей. Тиждень сприятливий для подорожей i навчання. Намагайтесь придiлити належну увагу питанням свого здоров’я. Не забувайте про пiдвищення власного культурного рiвня i необхідність збагачення новими враженнями. Активний вiдпочинок пiде вам на користь.

КОЗЕРIГ
Цього тижня новi знайомства можуть принести вам масу корисної iнформацiї. Успiх чекає за нетрадицiйного пiдходу до вирiшення будь-яких життєвих проблем. Пiшовши у вiдпустку в другiй половинi тижня, ви можете уникнути певних складнощiв на роботi. Якщо все-таки ви продовжуватимете працювати, то намагайтесь перевiряти ще раз свої дiї i всi важливi папери. У четвер вам необхiдно проявити дивовижне терпiння, iнакше дiловi партнери можуть скористатися вашою емоцiйнiстю i спровокувати конфлiктну ситуацiю.

ВОДОЛIЙ
Цього тижня у вас з’явиться бажана свобода дiй. Але нею необхiдно розумно розпорядитися. У середу анархiчний настрiй i вiдсутнiсть субординацiї можуть призвести до розчарування i непотрiбних втрат. У суботу намагайтесь стежити за своїми висловлюваннями. Будьте чесними із собою i людьми, якi вас оточують. Недiля може виявитись прекрасним днем для вiдпочинку i перемог у коханні.

РИБИ
У колективi ваш авторитет залишається незаперечним: не тiльки спiвробiтники, а й керiвництво пiдуть вам назустрiч. У вас будуть чудові умови для роботи. Залишиться лише дiяти. У четвер краще менше говорити i нiчого не обiцяти. У п’ятницю не варто плести інтриги, спробуйте скоротити свої витрати.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Серпня, 2019 Понеділок
18 Серпня, 2019 Неділя
17 Серпня, 2019 Субота
більше новин