Ілона Маска звинуватили в шахрайстві

Претензії комісії пов’язані з твітами Маска від 7 серпня, коли він заявив про готовність викупити акції компанії з ринку по 420 доларів.

Комісія з цінних паперів і бірж США звинуватила засновника Tesla Ілона Маска у шахрайстві – регулятори стверджують, що він ввів інвесторів в оману, коли повідомив про можливе виведення компанії з біржі та заявив про підтримку викупу акцій з боку інвестора, якого він знайшов.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на Reuters.

Зазначається, що претензії комісії пов’язані з твітами Маска від 7 серпня, коли він заявив про готовність викупити акції компанії з ринку по 420 доларів.

Посилаючись і на інші повідомлення Маска у Twitter, комісія вважає, що бізнесмен ввів в оману інвесторів, коли писав про знайденого інвестора, який готовий профінансувати викуп акцій. Регулятори заявляють, що у засновника Tesla не було підстав робити такі заяви.

SEC подала до суду на Маска, та вимагає позбавити його права очолювати компанії, акції яких торгуються на біржі, і накласти штраф.

“Ні статус знаменитості, ні репутація технологічного новатора не передбачають звільнення від федеральних законів про цінні папери”, – заявив співдиректор  SEC Стефані Авакян на прес-конференції, на якій він повідомив про звинувачення проти Маска.

Як йдеться у заяві SEC, Маск “знав або проявив недбалість, якщо не знав” про те, що його твіти є помилковими і вводять в оману, оскільки він ніколи не обговорював таку транзакцію з будь-яким джерелом фінансування.

Повідомляється, що справа Маска з’явилась в картотеці суду Манхеттена.

Після закінчення біржевих торгів вартість акцій компанії на тлі повідомлень про судовий позов, впала на понад 5%.

“Я глибоко засмучений і розчарований цією невиправданою дією SEC”, – прокоментував звинувачення Маск. Він додав

 

Все по темі: звинуватили  Ілон Маск  шахрайство 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин