Проектування велодоріжок та велодорог стало обов’язковим

Нові норми почали діяти вже з 1 вересня.

Згідно з оновленим ДБН щодо вулиць в доріг населених пунктів проектування велодоріжок та велосмуг стало обов’язковою умовою під час будівництва, реконструкції та капітального ремонту доріг.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Нові норми почали діяти вже з 1 вересня.

«Норма ця є обов’язковою, тому, якщо порахувати, що в середньому ремонт дорожнього покриття має проводитися кожні 5 – максимум 10 років, то маємо нагоду вже через 10 років мати якісно облаштовані велодоріжки та велосмуги на всіх дорогах українських населенних пунктів.

Розвиток велосипедного транспорту в Україні – це мобільність, зручність та екологічність. Думаю, що багато хто охоче пересяде на такий вид транспорту, щоб без заторів пересуватися містом», – йдеться в повідомленні.

Тож згідно з новим ДБН «Вулиці і дороги населених пунктів», велосипедні доріжки та велосипедні смуги слід влаштовувати на:
– територіях житлових і промислових районів;
– комунально-складських зонах;
– магістральних вулицях безперервного і регульованого руху;
вулицях місцевого значення;
– селищних та сільських дорогах, що забезпечують під’їзд велосипедистів до житлових, громадських будинків, промислових підприємств, об’єктів масового відвідування, відкритих автостоянок і гаражів.

 

Все по темі: велодоріжки  велодороги  обов'язкове проектування 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин