Леді-бібліотекарі Кременчука отримали 10 тисяч гривень

Це сертифікат на придбання нових книг для філії дитячої бібліотеки – переможниці. Конкурс уже традиційно влаштував Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин, з нагоди Міжнародного дня бібліотек.

Цього року професійний конкурс був на кращий бібліотечний постер. Перше місце зайняла бібліотечна філія №3, що на Молодіжному. Бібліотекар філії-переможниці звернулася з вдячністю до представника фонду: «Дякуємо «Джерелу Дніпра» за наші спільні проекти, конкурси. Вони нас мотивують, підштовхують. А також ми дуже вдячні за нові книги». У свою чергу, представник Всеукраїнського фонду звернулася з найтеплішими словами вітань для кременчуцьких бібліотекарів від імені Володимира Матицина. До речі, учасники, які зайняли 2-е і 3-є місця, теж отримали від фонду подарунки – флешки і фірмові чашки.

Грамоти для бібліотекарів підготувало управління культури і туризму, які вручив його начальник Володимир Кондрашов. До речі, як виявилося під час нагородження, серед працівників кременчуцьких бібліотек є не лише жінки, а й чоловіки.

Запросили бібілотекарі на святоі свою «берегиню» – Валентину Русакову. Її привітали оплесками стоячи.

А ще працівники дитячих бібліотек поділилися своїм флеш-мобом, який вони влаштували у соцмережах. У різні дні тижня, вони поставали в образах: леді-бібліотекар, ретро-леді, леді-бестселер, леді-успіх, леді-натхнення.

Креатив кременчуцьких бібліотекарів дійсно вражає. Як і завзятість, оптимізм та натхнення, з якими вони працюють.

Все по темі: "Я - леді-бібліотекар"  бібліотека  Джерело Дніпра  конкурс  свято 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин