«Родина, родина – це вся Україна»: У Кременчуці пройшло свято усиновлення

Гості вручили всім дітям солодкі подарунки й канцтовари та подякували вихованцям Центру за концертну програму.

У Кременчуці, 28 вересня вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації відзначили прекрасне та величне свято усиновлення «Родина, родина – це вся Україна».

За інформацією прес-служби міськради, день усиновлення, свято людяності , милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, що є покровителями обездолених людей.

Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок дітям, які з різних причин залишилися без рідних батьків.

Вихованців Центру, присутніх гостей, серед яких були прийомні батьки, усиновлювачі та опікуни, разом зі своїми дітьми, привітали заступник начальника управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Калюжна Анна Олександрівна, начальник Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради  Коваль Ольга Анатоліївна та начальник служби у справах дітей Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Гончар Богдана Богданівна.

Гості вручили всім дітям солодкі подарунки й канцтовари та подякували вихованцям Центру за концертну програму.

 

Все по темі: Кременчук  родина  родина – це вся Україна»  свято усиновлення 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин