У Кременчуці дано старт «Громадському бюджету 2018»

Прийом заявок на участь у громадському бюджеті триватиме з 1 до 30 жовтня.
Вчора, 1 жовтня, у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулося відкриття нового етапу громадського (партисипаторного) бюджету в місті Кременчуці 2018.

Участь у заході взяв міський голова Віталій Малецький, який три роки тому підтримав ідею впровадження партисипаторного бюджету в Кременчуці. Звертаючись до громадських активістів, керівник міста наголосив на тому, участь громади на рівні міста або будь-якої іншої адміністративної одиниці є визначальною для будь-якої демократії. Приємно, що третій рік поспіль цей проект працює в нашому місті. Він допомагає активізувати жителів Кременчука та надає їм можливість втілювати зміни в найближчому оточенні власними зусиллями, бо вони набагато краще знають проблеми своїх мікрорайонів, будинків, тощо, щодня бачать те, про що не знають посадовці.

Віталій Малецький зазначив, що за три роки в організації впровадження «Громадського бюджету» відбулися суттєві зміни. Перш за все, торкнулися вони фінансування. Цього року загальний фонд громадського бюджету збільшено вдвічі, ніж це було минулого року, та становить 6 млн гривень. Наступним нововведенням «Громадського бюджету – 2018» є те, що за кошти міського бюджету можна буде реалізувати не тільки громадські ініціативи у мікрорайонах. На реалізацію проектів у кожному з 11 мікрорайонів буде передбачено до 325 тис. грн. За кошти партисипаторного бюджету реалізовуватимуть 1 загальноміський проект та 1 проект у закладі соціальної сфери. На останні два проекти передбачено по 1 млн. гривень.

Традиційно впроваджуватимуться проекти за напрямками:

Майданчики та зони відпочинку (спортивні майданчики у визначених місцях, дитячі майданчики у визначених місцях; рекреаційні зони (зони відпочинку) у визначених місцях; майданчики для вигулу собак.

Енергозбереження і використання альтернативних джерел енергії в громадських місцях.

Безбар`єрність міського простору.

Розвиток міського туризму, туристичної інфраструктури та туристичної привабливості міста.

Інновації, інформаційні технології, телекомунікації тощо.

Автором проекту можне бути будь-який житель Кременчука, зареєстрований в місті, віком від 14 років.

Прийом заявок на участь у громадському бюджеті триватиме з 1 до 30 жовтня. Власне заявки можна подати через відділ по роботі із зверненнями громадян ( 1-й поверх пл.. Перемоги, 2), сектор по роботі з партисипаторними практиками (каб. 218 пл. Перемоги, 2), в центральному офісі ЦНАП (вул. Гагаріна, 14) та його відділеннях на Молодіжному та правобережжі Кременчука. З 1 по 30 листопада подані проекти проходитимуть аналіз фахівцями міськвиконкому, після чого визначатимуть переможців шляхом голосування, що триватиме з 1 по 30 грудня.

Консультації в робочий час за телефонами: 098-89-89123; 096-531-98-09, 066-296-48-89, 74-38-61.

Все по темі: "Громадський бюджет-2018"  дано старт  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин