У Кременчуці до Дня міста пройшла спартакіада з багатоборства

У ній взяли участь близько 300 дітей та підлітків.

Вихованці дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання відзначили День визволення Кременчука від нацистських загарбників та День захисника України спартакіадою з багатоборства.

За інформацією прес-служби міськради, близько 300 дітей та підлітків 29 вересня 2018 року у парку «Придніпровський» розвивали силу, спритність, швидкість, витривалість на спортивних ігрових локаціях, учились радіти перемозі та з гідністю переносити поразку. Спортивні естафети, йога, фітнес, футбол – це неповний перелік випробувань цього дня. А скільки емоцій та вражень діти отримали під час спуску на туристському спорядження і стрільбі з лазертагу. Навіть дощ не став не заваді для проходження всієї спортивної дистанції та завершення спортивного свята.

Захід відбувся за сприяння управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради і Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», що неодноразово виступає партнером заходів комунального позашкільного навчального закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання».

 

Все по темі: День міста  Кременчук  спартакіада з багатоборства 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин