У Кременчуці особи з інвалідністю можуть отримати технічні засоби реабілітації

Підбір технічних засобів реабілітації здійснюється за допомогою електронного каталогу засобів реабілітації.
14.03.2018 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка передбачає модернізацію Порядку забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, а саме забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації здійснюється згідно з договорами, укладеними органом соціального захисту населення з підприємством та особою з інвалідністю, законним представником дитини з інвалідністю.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Підбір технічних засобів реабілітації здійснюється за допомогою електронного каталогу засобів реабілітації, ознайомитися з яким є можливість за посиланням http://wheelchairs.protez.eu/Wheelchairs/.

Також за два місяці до завершення терміну експлуатації попереднього виробу управління повідомляє особу з інвалідністю про необхідність поновлення медичної довідки та отримання паперового направлення.

За більш детальною інформацією з питання забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб, які зареєстровані в Автозаводському районі м. Кременчука просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: просп. Свободи, 66, кабінет 15, тел. 758682 та осіб, які зареєстровані в Крюківському районі м. Кременчука – за адресою: вул. І.Приходька, 90, кабінет 118, тел. 62195.

Все по темі: Кременчук  особи з інвалідністю  технічні засоби реабілітації 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Жовтня, 2018 Вівторок
15 Жовтня, 2018 Понеділок
більше новин