У Кременчуці по вул. Вадима Пугачова з’явиться ще одна зелена зона

Її почнуть облаштовувати вже в цьому році.

У Кременчуці вже розпочато роботи з комплексного благоустрою території в районі житлового будинку № 29 по вул. Вадима Пугачова.

Про це повідомив сьогодні, 2 жвтня на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів, керівник КВП “Кременчуцьке міське управління капітального будівництва” Микола Воловик.

Вона знаходиться поряд з двома навчальними закладами – це дитячий садочок № 33 та колегіум № 25. Основний обсяг робіт планують виконати цього року. Вже проведено демонтаж старих споруд та підготовлено територію до облаштування нової зеленої зони, де буде встановлено сучасний дитячий та спортивний майданчики, зроблено пішохідні доріжки та виконано озеленення.

Наразі на розгляд виконавчого комітету виноситься рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в міському бюджеті м. Кременчука на 2018 рік», відповідно до якого бюджетні асигнування по об’єкту «Комплексний благоустрій території в районі житлового будинку № 29 по вул. Вадима Пугачова у м. Кременчуці (нове будівництво)» буде збільшено на суму 1,8 млн грн.

Все по темі: вул. Вадима Пугачова  зелена зона  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин