Як Дзідзьо підкорював кременчужан

Вчора, 1 жовтня у Кременчуцькому Міському палаці культури виступав неперевершений Дзідзьо.
Що ж тут сказати, зал повністю заполонили, які від самих менших, так і до самих старших поколінь. Але варто зазначити, що серед них найбільше було малечі. Майже кожен з них був з плакатами або атрибутами купленими в фірмовому магазині Дзідзьо.

Публіка не могла дочекатися артиста, тож почала його звати на сцену. І тут пролунало, – “Руки догори. Я за вами скучив…”. На сцені з’явився Дзідзьо. Він розпочав свій виступ драйвовими піснями “Люблю тебе моя кохана”, “Марсик”, “Вихідний”, “Я і Сара”… Зі сцени він кидав глядачам свої фірмові футболки, які кожен намагався собі увірвати. Також під час виступу у зал летіли іграшки та інші аксесуари.

Дітлахи у свою ж чергу підносили до нього намальовані плакати, квіти, шарики… А також вибігали до нього на сцену, аби обійняти.

“Я хотів бути дуже серйозним артистом, і тут вони пристали до мене. Що мені з ними робити?”, – промовив Дзідзьо.

Одна з дівчат підійшла до нього і промовила, – “Дзідзьо, гордість України, я тебе люблю Ти супер-пупер!”.

До того ж Дзідзьо звернувся і до своєї палкої шанувальниці – кременчужанки Анастасії. За його словами, вона йому кожного дня писала у соцмережах. Він сказав, щоб вона після концерту зайшла до палатки, де продають його сувенірну продукцію, і їй там видадуть його костюм та інщі атрибути. Псля цього промовивши, – “Дай, я тебе поцьомаю!”.

Також він розповів про свою постійну пам’ять покійному Кузьмі Скрябіну. За словами Дзідзьо, він свого часу дав йому справжньо пораду. А саме, коли він запитав у Скрябіна, як стати по справжньому популярним, то він відповів йому, що потрібно написати круту пісню.

“Кузьма назавжди залишиться у моєму серці! Ми ніколи тебе не забудемо!”, – зазначив Дзідзьо. При цьому Скрябін був зображений на екрані сцени.

А після цього заспівав пісню, яка дуже подобалася Скрябіну, під назвою “Три в одному”.

Далі лунали пісні “Я хочу ту малу”, “Маршрутка”, “Павук”…

Окрім цього Дзідзьо показав кадри свого нового фільму “Перший раз”, запросивши на нього всіх глядачів. Зазначивши, що фільм про кохання, і на нього можуть приходити, як дітлахи, так і люди більш поважного віку.

“Якщо вам щось подобається, треба робити. Адже не зробити ви завжди встигнете” – зазначив Дзідзьо.

Також артист говорив дітлахам, що потрібно вчитися, і тоді вони матимуть все.

Атмосферу, яка перебувала в залі важко передати словами, вона була настільки доброю та домашньою, що нікому не хотілося йти додому. Дзідзьо також це відмітив. Попросивши, щоб глядачі його не відпускали.
А завершився концерт піснею “Мені повезло”, яку артист заспівав на сцені разом з дітлахами.

Фото Дмитра Бабця

Все по темі: виступ  Дзідзьо  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин