Інститут національної пам’яті збирає світлини та історії родин, які пережили годомор

Зібрані свідчення будуть опубліковані на розробленій Інститутом веб-сторінці «85-ті роковини Голодомору» та поширюватимуться на офіційних сторінках у соціальних мережах.
Український інститут національної пам’яті започатковує Всеукраїнську акцію “Пам’ять роду”, метою якої є пошук і збір спогадів нащадків тих, хто пережив Голодомор, та родинних світлин періоду до Великого Голоду.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

“На жаль, час невблаганний, і з кожним роком усе меншає живих свідків Великого Голоду. Але спогади про те, лихоліття зберігають їхні діти та онуки, передаючи їх з покоління до покоління як пам’ять роду. А ще – родинні фотографії. Особливо ті, які були зроблені до 1932-го. Ті, на яких ще усі живі, здорові і впевнені в тому, що, тримаючись купи, родиною, вдасться подолати будь-яке лихо. Ці фото теж є мовчазними свідками жахливого злочину більшовицької влади”, – йдеться в повідомленні.

Кременчужани можуть поділитися своїми історіями, віднайти старі фотографії рідних людей, що пережили Великий голод. Згадати всіх і кожного поіменно.

Зібрані свідчення будуть опубліковані на розробленій Інститутом веб-сторінці “85-ті роковини Голодомору” та поширюватимуться на офіційних сторінках у соціальних мережах. Ці оповідання і фотокартки увійдуть до окремого збірника, видання якого ініціює Інститут. Також на основі цих матеріалів Інститут має на меті зробити виставку спільно з Національним музеєм “Меморіал жертв Голодомору”. І саме до цього Музею будуть передані на зберігання усі отримані спогади та світлини.

Родинні фото часів до Голодомору та власні історії просять надсилати на електронну ([email protected]) та поштову (01021, м. Київ, вул. Липська, 16) адреси Українського інституту національної пам’яті з позначкою “Пам’ять роду”.

Все по темі: "Память роду"  голодомор  збір світлин 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин