Студентів Кременчука запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі

Призовий фонд складає 27 тис. грн, що буде розподілений між трьома переможцями.
Студенти Кременчука запрошуються до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018.

За інформацією прес-служби міськради, конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України. Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт.

Для участі потрібно написати змістовну статтю на тему: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”, відповідну всім вимогам наукового стилю.

Призовий фонд складає 27 тис. грн, що буде розподілений між трьома переможцями. Стаття-науковедослідження може охоплювати економічну, управлінську та інші перспективні сфери, що відіграють важливу роль у розвитку країни і буде перевірена передовими спеціалістами та фахівцями в цих областях.

Головною метою конкурсу є пошук та грошова відзнака талановитої української молоді. Можливо, це саме ви? Кампанія по прийому робіт триватиме до 10 грудня включно. Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційній сторінці конкурсу (https://hyperhost.ua/grant).

Все по темі: Всеукраїнський конкурс  для студентів  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет