Що чекає кременчуцьких стоматологів та їхніх пацієнтів

Остаточне рішення щодо майбутнього кременчуцьких комунальних стоматологів, місця їхнього обслуговування пацієнтів, кількості працюючих фахівців та питання обслуговування пільговиків кременчуцькі депутати прийматимуть на сесії міської ради вже наступного четверга, 11 жовтня.

А поки стосовно цього питання дискутують під час профільних комісій у міськвиконкомі.

Начальник управління охорони здоров’я Кременчука пояснив, що буде, якщо депутати на сесії підтримають реорганізацію комунальної стоматологічної служби.

Загалом комплексну програму розвитку «Кременчуцький міський стоматологічний центр» планують прийняти з метою впорядкування організації надання стоматологічної допомоги в місті в цілому, раціонального використання коштів міського бюджету, а також збільшення міських видатків задля закупівлі необхідного лікувального матеріалу для надання безкоштовних стоматпослуг пільговим категоріям кременчужан.

При цьому змін у дитячій стоматології не відбудеться. Чого не скажеш про  комунальну стоматологію для дорослих.

Буде скорочено кількість фахівців, які наразі обслуговують кременчужан у комунальних закладах міста. Стоматологів стане менше на 37 чоловік. Адже завантаженість, за словами Максима Середи, у них зменшилась на 30-35 % (У порівнянні з 80-ми роками, відколи не скорочувалася жодна посада у цій галузі у Кременчуці).

За рахунок таким чином «заощаджених» коштів має з’явитися можливість збільшити видатки на придбання медикаментів до 25%. І тоді мають стати безкоштовними послуги для пільговиків.

Головний офіс майбутнього стоматологічного центру залишиться в стоматполіклініці на вулиці Київській. Стоматологи комунальної стоматполіклініки з  вул. Троїцької прийматимуть у лікарні «Придніпровська»,  комунальної стоматполіклініки  з  наб.  Лейтенанта Дніпрова – в лікарні «Правобережна», комунальної стоматполіклініки на проспекті Лесі Українки – поліклінічному відділенні лікарні «Кременчуцька» (колишня 4-а поліклініка).

Питання викликало гострі суперечки у депутатів одразу трьох комісій. Були зауваження і щодо того, що відділення, куди хочуть перемістити стоматологів, потребують спочатку ремонтів. І незручності розташування на Молодіжному на 5-му поверсі стоматологів поряд із гінекологами на 5-му поверсі у колишній 4-й поліклініці на Молодіжному.

Були і запитання щодо майбутнього тих фахівців, яких скоротять. Проте тут Максим Середа зазначив. Що частина з них має власну приватну практику, частина – пенсійного віку, двоє перейдуть на дитячу стоматологію.

Тож рішення на засіданні комісії щодо питань порядку денного 31-36 майбутньої сесії депутати не прийняли.

Тож проблеми кременчуцьких стоматологів вирішуватимуть на сесії вже наступного тижня.

Все по темі: комісія  Кременчуцький міський стоматологічний центр  сесія  стоматолог 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин