У лікарні «Кременчуцька» провели конференцію до Дня серця

Кардіологи ділилися з колегами досвідом та новими методами серцево-судинних захворювань.

2 жовтня у лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» пройшла конференція, присвячена міжнародному Дню серця, який відзначається 29 вересня.

За інформацією прес-служби міськради, участь у ній взяли терапевти, кардіологи, сімейні лікарі, лікарі «швидкої» міста Кременчука. Кардіологи лікарні «Кременчуцька» ділилися з колегами досвідом та новими методами серцево-судинних захворювань, а також розповіли про  міську програму «Стоп-інфаркт».

Цю навчальну конференцію фахівці-кардіологи  вирішили провести, щоб акцентувати увагу сімейних лікарів та лікарів терапевтів на особливостях лікування хвороб серця, надити їм важливі рекомендації щодо важливості правильного підбору терапії та попередження виникнення ускладнень.

Керівник кардіоцентру лікарні «Кременчуцької» Петро Холодій підкреслив, що конференція  проводиться з метою інформування медиків міста про нові методи лікування і профілактики серцево-судинних захворювань. Він зазначив, що нововведення у сфері лікування серцево-судинних захворювань з’являються досить швидко і їх необхідно використовувати при лікуванні пацієнтів з хворобами серця.  Петро Холодій наголосив, що дуже важливо, щоб всі розуміли, що  коронографія та стентування  рятують життя. Кардіологи знають про ці інновації і застосовують їх при лікуванні,  сімейні лікарі ж роблять це рідше, тому на конференції намагалися донести до них цю  інформацію.  Особливо те, що  звертатися за такою допомогою необхідно в перші години, коли є задишка, біль за грудниною (при інфаркті міокарда). За словами кардіолога, важливо, щоб ця  інформація потрапляла ще й до пацієнтів. Тому в лікарні планують проводити такі заходи ще й для них, хоча б раз на місяць.

 

Все по темі: День серця  конференція в лікарні "Кременчуцька"  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2019 Вівторок
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин