AMAZON або як кременчужанам створити власний бізнес

Хочеться почати власну справу але немає уявлення з чого почати? Здається, що нічого не вийде і потрібно багато коштів. А будь-які сайти взагалі не вселяють довіри? Виявляється, боятися не потрібно, а власну справу почати не так вже й важко. А саме побудувати реальний бізнес на AMAZON.

Вчора, 4 жовтня по багато чисельним проханням кременчужан та при підтримці мера міста Віталія Малецького і міського Фонду підтримки підприємництва, бізнес-тренер Артем Коршун провів безкоштовний семінар-тренінг «Як побудувати реальний бізнес на AMAZON».

На тренінгу було розглянуто наступні питання:

 1. Що таке AMAZON. Аналіз можливостей для підприємців.
  Вибір моделі заробітку на AMAZON.
  3. Як і де знайти товари для запуску продажів на американському AMAZON.
  4. Де знайти постачальників і виробників, вибір постачальника.
  5. Як запустити виробництво власних товарів, не виходячи з дому.
  6. Доставка товарів на AMAZON. Зберігання товарів на AMAZON.
  7. Створення сторінки продукту на Amazon.com
  8. Інструменти – Маркетинг. Реклама. просування товарів
  9. Розвиток власного міжнародного бренду. Запуск лінійки товарів
  10. Побудова та автоматизація бізнесу. Масштабування бізнесу. Формування команди.

Артем Коршун розповів «Віснику», що вперше він дізнався про AMAZON, коли лежав в госпіталі. А саме відновлювався після АТО. За його словами, з’явилося більше вільного часу, і гортаючи інтернет наштовхнувся на рекламу одних із курсів, які пропагували створення бізнесу з Китаєм.

«На момент, коли я закінчив службу в АТО, – говорить Артем Коршун, – в мене не було, ні роботи, ні бізнесу. Постало гостро питання, чим займатися. Я зателефонував своєму товарищу, він приїхав до мене в госпіталь, і ми обговорили дане питання. Дійшовши висновку, що тема дійсно цікава. Тож вирішили спробувати».

Виписавшись з госпіталю, вони поїхали до Китаю, шукаючи ідеї, прожили там місяць. Після цього наткнулися на саму ідею AMAZON.

«Це виявилося зручно, – говорить він, – у Китаї можна виробляти товар, замовляти, а продавати на AMAZON. Ми почали це більш ретельно вивчати і наткнулися на рекламу хлопців, які навчали створенню даного бізнесу. У результаті ми пройшли дані курси протягом доби і почали планувати бізнес. Взагалі, AMAZON – це типу нашої  Rozetk‎u, тільки в сотні разів більше. Він дає можливість функціонувати продавцю з будь-якої світу. При цьому створити свою сторінку власного продукту, забезпечуючи його зберігання».

За його словами ,він почав займатися рекламою, маркетингом, про двигаючи свій продукт на AMAZON. Тим самим збільшуючи продаж.

«Коли ми запустили перший продукт, ми зрозуміли на скільки це складна тема, і що без особливих знань не обійтися. Тож пройшли ще курси, покроковий алгоритм (що, за чим робити). Після цього через 2 місяця запустили ще два продукти. І вже через пів року почали гарно заробляти. Кожні три місяця додавали новий продукт, тим самим створювали такий собі світовий бренд. На сьогоднішній день, наші продукти продаються в Ельдорадо, Фокстроті, Комфі…», – говорить бізнес-тренер Артем Коршун.

Також він розповідає, що через 8 місяці настали глобальні зміни на AMAZON, і товар перестав так гарно продаватися. Тож йому вдалося придумати власну методику, як покращити сторінку продуктів та оптимізувати бізнес. Після цього Артем Коршун почав не тільки продавати, а ще й навчати людей.

«Це відмінне рішення, як для малих, так і середніх підприємців. Навчитися швидко запустити свій бізнес і заробляти в доларах, не залежачи від української інфляції», – зазначає він.

Згодом до нього звернулися, як до серйозного торговця, запропонувавши створити навчальний курс по його методиці, який буде розрахований на великі маси людей. І вже в грудні 2017-го він виступив на великій сцені, де було більше 300 учасників. Тож на сьогоднішній день він ще й бізнес-тренер. А минулий рік вони закінчили з обертом в 2 млн доларів. Вигравши навіть, в конкурсі продавець року на AMAZON.

«У нас навіть, є люди, які ще інститут не закінчили, а вже починають торгувати. І по закінченню університету, їм не потрібно шукати роботу. Вони вже повноцінні бізнесмени. Адже, заробляють мінімум 2-5 тис доларів в місяць. Так, потрібно навчатися. Так, навчання не дешеве, потрібно розбиратися в незрозумілих речах. Але в того, хто ціле направлений – це виходить. Звісно, не всі достигають успіху. Як і у будь-якому бізнесі є ризики. Це ж не чарівна кнопка. Все одно потрібно упиратися, ризикувати якимось грошима, добувати кошти. Ризики ті, ж самі, що й у будь-якому бізнесі. Але судячи по результатам можливості набагато більші», – зазначає Артем Коршун.

Фото взято із сторінки Артема Коршуна в «Фейсбук».

 

 

Все по темі: Amazon  кременчужани  створення бізнесу 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Квітня, 2019 Четвер
17 Квітня, 2019 Середа
більше новин