Опалювальний сезон на ІІІ Занасипі мають розпочати завчасно

Роботи планують завершити до 15 жовтня.

Міський голова Віталій Малецький перевірив стан підготовки до опалювального періоду  котельні ІІІ Занасипу, де наразі ведеться реконструкція системи газодимовідведення.
За інформацією прес-служби міськради, він поспілкувався з головним інженером КП «Теплоенерго»  Русланом Радченком та технічним персоналом котельні. Вони повинні будуть виконати ці роботи якісно та  в максимально короткий термін.
За словами головного інженера КП «Теплоенерго», сама котельня до роботи готова, мережі житлових будинків заповнені теплоносієм, щодо реконструкції системи газодимовідведення, то обсяг робіт, який дозолить подати тепло в оселі жителів мікрорайону, планують завершити до 15 жовтня. Віталій Малецький наголосив, що з 15 жовтня   котельня ІІІ Занасипу, має бути готовою до пуску теплоносія в квартири споживачів.
Враховуючи те, що обладнання котельні застаріле і потребує модернізації, керівник міста зауважив, що цього року завершать розпочаті роботи  з реконструкції системи газовідведення,  наступного ж року цю котельню необхідно обов’язково ставити в план ремонтів, адже крім житлового фонду,  вона обслуговує ще 4 об’єкти соціальної сфери.

Все по темі: ІІІ Занасип  Кременчук  опалювальний сезон 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин