Помер відомий кременчужанин Григорій Брижаха

Народився Григорій Васильович 1 серпня 1951 року в селі Нижній Іржавець, Оржицького району  Полтавської області.

4 жовтня 2018 року перестало битися серце шанованої в місті людини Григорія Васильовича Брижахи.

Про це повідомляє перс-служба міськради.

Увесь життєвий та професійний шлях Григорія Васильовича був пов’язаний із Кременчуком, де він став відомим громадським і політичним діячем, талановитим керівником, чиї великі  заслуги та  висока результативність у  виробничій діяльності були відмічені як на місцевому, так і державному рівнях.

Народився Григорій Васильович 1 серпня 1951 року в селі Нижній Іржавець, Оржицького району  Полтавської області. Після навчання в школі  вирішив вступити до професійно-технічного училища та присвятити себе будівельній справі.

Закінчивши заклад професійної освіти,  Брижаха Григорій Васильович розпочав свою трудову діяльність муляром в будівельному управлінні «Житлобуд». З 1969 року  по 1976 рік навчався в Полтавському інженерно-будівельному інституті, з якого вийшов кваліфікованим інженером-будівельником.

Із серпня 1976 року по січень 1992 року працював в колективі домобудівельного комбінату   №3, пройшовши шлях від майстра до заступника начальника по будівництву ДБК-3. Із 1992 року по 1994 рік працював на посаді начальника інспекції Держархбудконтролю, а з 1994 року по 2002 рік очолював колектив Кременчуцького домобудівного комбінату №3.   Як професіоналу в галузі будівництва Григорію Васильовичу було присвоєно почесне звання Заслужений будівельник України.

Із квітня 2002 року його було призначено заступником голови Автозаводської районної ради, а з 2004  року Григорій Васильович став  першим заступником голови Автозаводської районної ради з питань діяльності виконавчого органу. І на цій посаді вів доклав багато зусиль та організаторських здібностей віддав  будівельній галузі. За 2010 рік в Автозаводському районі введено в дію 52 об’єкти виробничого, побутового, торгівельного та медичного призначення, що надало  місту додаткові робочі місця та збільшило  економічні показники підприємств.

Григорій Васильович Брижаха також активно працював над створенням Музею військової техніки під  відкритим  небом у парку Миру та Гонгу Миру  від проектування до здачі об’єктів в експлуатацію. Його діяльність на благо Кременчука відзначена Грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Смерть невблаганна, вона забрала від нас не просто чудову людину, активного громадського діяча, талановитого керівника, професіонала свої справи, хорошого сім’янина,  але й справжнього патріота Кременчука. Не стало Григорія Васильовича, але світла пам’ять про нього навічно залишиться в наших серцях.

 

Все по темі: Григорій Брижаха  кременчужанин  помер 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин