У центрі Кременчука продовжують масштабні дорожні роботи

Наразі масштабні роботи проходять всередині житлових кварталів в центральній частині міста за кількома адресами.

У Кременчуці використовуючи сприятливі погодні умови та маючи сучасну дорожню техніку, дорожники ШРБУ охоплюють ремонтними роботами дороги в різних мікрорайонах міста.

За інформацією прес-служби міськради, наразі масштабні роботи проходять всередині житлових кварталів в центральній частині міста за кількома адресами, в районі вулиць Першотравневої, Гагаріна та  Троїцької.   Станом на сьогодні бригади дорожників на цих об’єктах дорожнього господарства виконують роботи з встановлення бордюрного каменя, промивки мережі ливневої каналізації  та підготовки основи доріг  до асфальтування.

Другий рік поспіль у Кременчуці приділяється велика увага ремонтам внутришньоквартальних доріг і проїздів, тротуарів. Цьогоріч подібні роботи проводилися на Молодіжному, в нагірній частині міста, минулого року – на правобережжі Кременчука.

При  виконанні дорожніх робіт всередині житлових масивів акцент дорожники ставлять на якість. Підхід до ремонту доріг чи-то магістрального значення, чи-то внутришньоквартальних проїздів і прибудинкових територій має бути однаковим із дотриманням всіх норм технологічного процесу.

 

 

Все по темі: дорожні роботи  Кременчук  центр міста 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин