Кременчуцьким випускникам на замітку: 5 лютого розпочнеться реєстрація на ЗНО

Згідно з документом, особи, які отримують повну середню освіту в цьому навчальному році, зможуть зареєструватися на тестування до 18 березня.

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які будуть проходити тестування в 2019 році, почнеться 5 лютого. Відповідний наказ, яким затверджено календарний план проведення ЗНО-2019, підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Про це на своєму сайті повідомляє освіта.ua.

Згідно з документом, особи, які отримують повну середню освіту в цьому навчальному році, зможуть зареєструватися на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.

Формування та відправлення до Регіональні центри оцінювання комплектів реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які будуть здавати в 2019 році державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, здійснюється керівниками навчальних закладів до 18 березня 2019 року.

Не пізніше 30 квітня всі зареєстровані учасники отримають можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде вказано час і місце проведення кожного тесту.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання окремих категорій осіб, які не матимуть можливості зареєструватися в основний період, зокрема, учасників АТО і осіб з непідконтрольних територій, триватиме з 03 по 20 травня.

В Українському центрі оцінювання якості освіти також повідомили, що в цьому навчальному році додатковий період для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 роки не передбачено. Відповідно, внесення змін до реєстраційних даних учасників буде можливим тільки до 25 березня.

Все по темі: випускники  ЗНО  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
23 Травня, 2019 Четвер
більше новин