Астрологiчний прогноз на 8-14 жовтня

ОВЕН

Понедiлок рекомендується провести без метушні та поспiху, користуючись плодами успiхiв, досягнутих ранiше. Новi справи можна починати з вiвторка, до того ж ваша зiбранiсть дозволить творити дива. Успіх у дрiбницях стане причиною оптимiстичного настрою, що також сприятиме пiдвищенню працездатностi. Середа дозволить залишити багато проблем у минулому. У четвер i п’ятницю краще захистити себе вiд марних розмов i непотрiбних контактiв. Субота мине вдало, якщо ви проявите активнiсть, а не проведете вихiднi на диванi.

ТЕЛЕЦЬ

Настав час вiдновити свiй імідж. Це сприятиме вашим кар’єрним успіхам. Сконцентруйтеся на роботi, можливе раптове збiльшення навантаження, поява нових обов’язкiв. Вам важливо проявити себе з кращого боку. В п’ятницю можете бути дуже рiзкi у висловлюваннях, що загрожує сваркою. У суботу фінансова сфера обіцяє корисні ідеї.

БЛИЗНЮКИ

Намагайтесь привести емоцiї до ладу i не кидайтесь у крайнощi. На вас чекає приємна подорож, вiдкриття нових горизонтiв. Яскравi враження змінюватимуться, як у калейдоскопi. Чудовий час для дiлових поїздок i зустрiчей із друзями. Ви вступаєте в нову фазу в романтичних стосунках. У вихiднi матимете можливість добре вiдпочити, вiдчути гармонiю всередині себе i зi свiтом.

РАК

Раки стануть активними i бiльш нетерплячими, нiж зазвичай. Пiдвищиться загальний тонус i поліпшиться настрiй. У понедiлок справи можуть пiти не так, як ви планували. Тому вам необхiдно виправити помилки, яких припустилися ранiше. У п’ятницю будьте обережнi у спiлкуваннi, оскiльки люди не завжди говорять те, що думають. У суботу порада, отримана вiд близької людини, допоможе знайти вихiд із глухого кута в особистому життi.

ЛЕВ

Цього тижня шум i метушня великих компанiй вас обтяжуватимуть. Пошукайте можливiсть провести максимум часу в умовах, що налаштовують на релакс. У вiвторок, перш нiж вирiшувати будь-яку проблему, придивіться до неї уважнiше. У четвер вам доведеться вiдстоювати свої iдеї. Матимете можливiсть змiцнити авторитет, може з’явитися шанс зайняти вище становище. Не забувайте чергувати роботу з вiдпочинком.

ДIВА

Висока вiрогiднiсть успiхiв у кар’єрi та в особистому життi. Але не варто поспiшати й обирати гасло «все або нічого». Спочатку необхiдно перевiрити свої амбiцiї реальними справами. Пiдтримайте iдеї начальства i не скупiться на кориснi поради товаришам по службi. Робота, звичайно, не завжди така приємна, як нiжнi погляди, але користь вiд неї все-таки значно бiльша. I пам’ятайте: небагатослiвнiсть у певних ситуацiях може творити дива.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня найкращими лiками вiд життєвих розчарувань буде повне занурення в улюблену роботу за наявностi такої. Не намагайтесь фiлософствувати i скаржитися. Якщо ви знайдете в собi сили та оптимiзм, днi минуть спокiйно i розмiрено. До великих рiшень i важливих учинкiв краще переходити у понедiлок i вiвторок. У стосунках із близькими людьми є ризик непорозумiння.

СКОРПIОН

Сприятливий час для нових починань i вражень. Щоб успiшно просуватися вперед, варто скористатися вашою приголомшливою iнтуїцією. Усi вашi генiальнi iдеї можуть реалізуватися тiльки за пiдтримки навколишніх. Навiть найбільш екстравагантнi з них отримають позитивний вiдгук. Ви будете з легкiстю орiєнтуватися навiть у незнайомому мiсцi, зможете зачарувати всiх, кого тiльки захочете.

СТРIЛЕЦЬ

Цього тижня чимало сил доведеться віддати роботi, зате це принесе додатковий прибуток. Настане вельми важливий перiод у кар’єрi. Перевiрте на життєздатнiсть вашу стратегiю, бажано, щоб вона не вiдштовхувала навколишніх. У вiвторок краще не починати нові проекти, оскiльки емоцiї – не найкращий порадник у будь-якiй справi. Четвер може принести багато метушні, зате результат перевершить усi вашi очiкування. Це прекрасний день для налагодження стосунків із родичами.

КОЗЕРIГ

На початку тижня до вас може пiдступно пiдкрастися нудьга. Напружений ритм минулого тижня здатен вплинути на вашу працездатнiсть. Якщо до наявних обов’язкiв додадуться новi, вам буде важко з цим упоратися. У середу не вплутуйтеся в iнтриги – це не додасть вам душевної рiвноваги. У вихiднi вiдпочиньте вiд метушні та шуму.

ВОДОЛIЙ

Позитивнi результати вашої працi змусять діяти у швидкому темпі. Професiйна дiяльнiсть вимагатиме пильної уваги i додаткового часу, який доведеться вiдiбрати в особистого життя. Можливi конфлiкти з другою половинкою. У вихiднi дiти здатні зiпсувати вам настрiй.

РИБИ

Практично весь тиждень буде присвячений роботi та дiловим контактам. Успiх у професiйнiй дiяльностi супроводжуватиме вас, якщо ви будете ставитися до роботи з розумним консерватизмом i вiрнiстю старим звичкам. Ситуацiя повинна стати виразно-сприятливою до кiнця тижня, що знайде конкретне вираження у зростаннi матерiального добробуту. Проте романтики зiрки вам не обiцяють.

Все по темі: астропрогноз  віжування  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин