Facebook звинуватили у незаконному зборі даних про дітей

У скарзі стверджується, що інформація про практику конфіденційності є надто невизначеною – це дозволяє Facebook ділитися даними про дітей з третіми сторонами.

Коаліція груп із захисту прав дітей та споживачів США у середу звинуватила Facebook у незаконному зборі даних про дітей через додаток Messenger Kids.

За інформацією Економічної правди, про це повідомляє американське видання The Hill, передає “Голос Америки”.

Скаргу подали Кампанія за вільне від реклами дитинство (ССFC), Федеральна торгова комісія США (FTC) та інші організації.

У скарзі стверджується, що інформація про практику конфіденційності є надто невизначеною – це дозволяє Facebook ділитися даними про дітей з третіми сторонами.

Організації підкреслюють, що Messenger Kids порушує Закон про захист конфіденційності дітей в Інтернеті (COPPA), бо не гарантує, що дорослий, який дає дитині дозвіл на використання додатка, насправді є його опікуном.

“У той час, як є докази того, що надмірне використання соцмереж негативно впливає на добробут дітей та підлітків, Facebook намагається залучити дітей до п’яти років”, – наголосив виконавчий директор CCFC Джош Голін.

“У компанії розповідають батькам, що Messenger Kids призначений для безпечного використання дітьми, але вони навіть не відповідають найбільш базовим вимогам закону про конфіденційність. Найкращий вибір для батьків очевидний: тримайте дітей подалі від Facebook”, – додав він.

Додаток, призначений для дітей віком від 6 до 12 років, які занадто юні, щоб створювати обліковий запис у соцмережі, Facebook презентував у грудні минулого року.

Messenger Kids дозволяє дітям спілкуватися з іншими користувачами додатку і вимагає, щоб батьки налаштували для них обліковий запис.

“Механізм згоди в додатку можна легко обдурити: це дозволяє дитині легко обійти його та створити обліковий запис без допомоги батьків або дорослим створити підроблений дитячий обліковий запис”, – йдеться у скарзі.

Все по темі: Facebook  звинуватили  незаконний збір даних про дітей 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин