Лікарня “Кременчуцька” стала кращим підприємством України

Лікарня “Кременчуцька” стала “Кращим підприємством України 2018 року”, а її головлікар Віктор Сичов отримає орден “Лідер України”.

Призначила цю нагороду лікарні та її керівнику Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління та рада експертів міжнародної іміджевої програми “Лідери 21 століття”, про що повідомила офіційним листом.

За словами представників цього науково-дослідного центру, відбір переможця відбувався за багатьма критеріями, які перевірялися протягом року. Так представники центру оцінювали розвиток підприємства, його фінансові показники, те, як люди відгукуються про працівників лікарні та їх роботу. Інформація збиралися на основі листів і запитів до органів місцевого самоуправління та громадських опитувань на місцях.

Нагородження учасників програми “Лідери 21 століття” відбудеться 11 жовтня 2018 року в Державній Резиденції – Малому Маріїнському Палаці (Київ, вул. Грушевського 22) під час урочистого прийому.

“Ми вдячні за високу оцінку нашої праці та будемо працювати над собою надалі, задля здоров’я наших пацієнтів та успішності міста”, – зазанчено на сторінці у “Фейсбуці” медичного закладу.

Все по темі: Віктор Сичов  конкурс  кременчуцька  лікарня 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин