Неймовірний Буковель

Чисте, п’янке повітря, величні гори, зелені багаторічні сосни, прозора вода – все це неймовірний Буковель. Саме тут минув перший журналістський фестиваль «Буковель- натхнення», на який зібралось майже 250 працівників ЗМІ з усієї України.

 

Що таке курорт Буковель

Ще десять років тому про курорт Буковель особливо не знали, адже тут було звичайне занедбане село Поляниця. Роботи не було, люди намагались поїхати з нього геть. Далеко не в усіх будівлях та оселях була електрика, автобуси курсували сюди не частише ніж два рази на тиждень. Доріг також не було. Якісь залишки – більше схожі не на дороги, а на напрямок. Загалом село занепадало. Зараз же ситуація зовсім інша. Тут створили справжню туристичну зірку України. У цей проект вклали 600 мільйонів доларів. Змінилося все! Маленьке село перетворилось на сучасну базу відпочинку, де, як гриби, виросли нові готелі, SPA-комплекс, гірськолижні траси. Загалом усю інфраструктуру будували за проектом канадських фахівців, які за таким типом зводили олімпійські містечка. І все навкруги змінилось.

Зараз сотка землі тут коштує від 10 до 50 тисяч доларів. А занедбане село перетворилось на село мільйонерів. Людям не потрібно виїжджати на заробітки до Європи – вони працюють удома, живуть із родиною та сплачують податки, підтримуючи власну економіку. Курорт обслуго-вують більше 5000 працівників – тобто це створені з нуля 5000 робочих місць!

Вартість відпочинку

У Буковелі практично не буває «несезону». В першу чергу, це пов’язано з географічним розташуванням та природними багатствами цього краю. Є гори, ліси, багато рослин, які можна побачити тільки тут, і чудове Озеро молодості. Слід зазначити, що відпочинок у Буковелі далеко не безкоштовний. У найдешевші часи номер на родину коштує трохи менше 1000 гривень за добу. А от у «гарячу» зимову пору, залежно від ваших потреб, можна знайти номер навіть до 16 тисяч гривень за добу. Загалом, з урахуванням їжі та оренди спорядження на двох, за тиждень ви сплатите близько 1000 доларів. Однак керівництво курорту активно займається благодійністю та підтримує різноманітні соціальні програми. Пенсіонери Франківщини мають право на безкоштовний триденний відпочинок у Буковелі. Крім того, реабілітацію тут проходять учасники війни на сході України. Працюють також програми безкоштовного оздоровлення дітей, безкоштовне навчання катання на лижах для молоді. Журналістський форум також відбувся тут за підтримки керівництва Буковелю і був абсолютно безкоштовним для журналістів.

Туризм і спорт

Головним напрямком роботи Буковелю, звісно, є туризм. Приємно, що останнім часом він став не лише внутрішнім, а й зовнішнім. Сюди приїздять люди з усього світу. Для мешканців Ізраїлю стало трендом взимку кататися тут на лижах, а влітку відправляти свої родини на кілька місяців жити у Буковель, поки в їхній країні занадто спекотно. Крім цього, Буковель став справжнім спортивним центром. Саме тут готують спортсменів до світових змагань та Олімпійських ігор. У Буковелі проходив підготовку й один із кращих боксерів світу Олександр Усик. Приємно, що світові спортивні федерації визнають спортивну підготовчу базу Буковелю однією з найкращих в Європі.

Дороги європейського рівня

Однією з найважливіших умов розвиненої інфраструктури та економіки в певному територіальному суб’єкті та країні є якісні дороги. Буковель може не лише пишатися, а й вихвалятися своїми дорогами. Цікаво, що під час їхнього будівництва кожна ділянка отримує гарантію на 10 років використання!!! Тут можна на власні очі побачити реальні революційні зміни у будівництві доріг. Лише за 2-3 роки капітально замінили сотні кілометрів шляхів, і всі отримали гарантію! І жоден не «зійшов» разом зі снігом після зими. Саме такими мають бути всі дороги нашої держави.

Буковель – неймовірне, шикарне місце для активного та родинного відпочинку. Де кожен закохується не лише в це місце і гори,
а в Україну. Місце, де до людини повертається Натхнення!

Все по темі: Буковель  медіа-фестиваль 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин